Početna stranica Početna stranica > Humanitarna akcija - CVJETNA DRUŽINA – to smo MI!! > Humanitarna akcija za djecu smještanu u SOS dječjem selu > Cvijet.info za SOS Ladimirevce: JESEN
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - I 3. akcija uspješno obavljena!!!
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


I 3. akcija uspješno obavljena!!!

 Odgovori Odgovori Stranica  <123
Korisnik
Poruka
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Prosinac 2008 u 19:09
Ludilo!!!!

Baš ste super!


Tu se igramo

http://satyninabajka.blogspot.com/
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Ivana-Mia View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 30 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1278
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ivana-Mia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Prosinac 2008 u 19:33
smile170Joj kako,slatko,baš nam je bilo super.
 
A taj kuštravi momčić je moj mlađi brat,ma nije li presladak
Na vrh
Ivana-Mia View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 30 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1278
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ivana-Mia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Prosinac 2008 u 19:37
TeaK zašto nisi stavila još slika?
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Prosinac 2008 u 20:54
Da,toliko ste škljocali tim aparatima cijelo vrijeme a slika tako malo.Aj kad već govorimo tko je tko na slikama.Ona curica kraj svog kuštravog brata je Ivana-MiaTongue
Admine,kad si spomenuo ono-da je barem više tako nečega-ja,naravno,imam novu ideju.Tak da,kaj se mene tiče,bude još tih "packarija"smile165
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Prosinac 2008 u 20:59
Originalno poslano od člana shasha shasha napisao:

Admine,kad si spomenuo ono-da je barem više tako nečega-ja,naravno,imam novu ideju.Tak da,kaj se mene tiče,bude još tih "packarija"smile165
 
e to se traži!!!!!!!!!smile213
Na vrh
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Prosinac 2008 u 21:18
da, sad si me tek sjetila da si neki dan još spmenula novu ideju...jedva čekam da čujem!!!!!
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Prosinac 2008 u 21:55
Sve dok ima ljudi, velikog i dobrog srca, poput vas, ima nade za ovaj svijet! Natjerali ste mi suze u oči i baš sam ponosna na sve vas!
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
spring View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 786
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje spring Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Prosinac 2008 u 07:41
Zaslužujute moj duboki nakon.. ljudi moji legende ste!!! smile58
Na vrh
Nana View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 19 Rujan 2008
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 332
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Prosinac 2008 u 08:00
Moje iskreno poštovanje svima koji su u ovu akciju uložili svoje vrijeme i trud, uz želju da vam život istim vrati. Svakako više od zadovoljstva koje vam je samo sudjelovanje pružilo. Posebno mladima, dokaz ste da ovaj kamenčić ima šanse (p)ostati lijepo mjesto za život.
 
A ti Bubamaro, Zlico Od Opaka Smile zračiš unutarnjom i vanjskom ljepotom (i ovako virtualno) da to ne može promijeniti ni tako sjajna fotka TeeK Od Opaka Wink. Ma zapravo već otprije mi se čini da bi ti pasao i nick Pčelica Maja.
(O)smijeh je najbolji facelifting   
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Prosinac 2008 u 10:09
Slike su zaista prekrasne, a dječica pogotovo!!!
Vide se zadovoljna lica i "male" i "velike" djece.
Drago mi je da ste uspjele i u ovoj akciji.smile120
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Prosinac 2008 u 11:10
Bravo za svih vas i za Miu, koja je uključila brata, cvima nam je zapeo za oko, za ukrase koji su prepreprekrasni, a najviše za vas i našeg admina, koji pomno prati, organizira, sakuplja, daruje - bravo za sve vrijedne ljude i pametne glavice, koje su osmislile jednu tako predivnu akciju.
Jako sam ponosna što sam i ja dio toga.smile86
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Prosinac 2008 u 14:00
sad sam pogledala ljudi moji zaista sam ponosna kaj se druzim s Vama...jako su lijepe slike, svi ste super, malisani su sjajni i ....idemo dalje!!!!!!!
Na vrh
Ivana-Mia View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 30 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1278
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ivana-Mia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Prosinac 2008 u 19:21
Naravno jassi da idemo dalje,ali sa našim projektim,a ne u političkom smislu.smile96
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Prosinac 2008 u 18:31
ljudi divni ste
Na vrh
Fifi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Ožujak 2008
Status: Offline
Bodovi: 759
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fifi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Siječanj 2009 u 18:27
smile211 ma prekrasno ljudi....
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <123
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.