Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Ostala hobistika > Razni hobi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Kostim miša
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Kostim miša

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
sara View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 175
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Kostim miša
    Objavljeno: 12 Prosinac 2008 u 14:40
Pozdrav drage forumašice.
Moram reći da iako me nema često na forumu ipak sa zadovoljstvom pratim vas i vaš rad.
Do sada sam se već mnogo puta uvijerila u vašu kreativnost pa se nadam da mi budete mogle dati koji koristan savijet.
Kći mi ima predstavu i moram joj sašiti kostim miša.
Ja sam do sada uspijela kupiti:
Mišje sivu piđamu,
Malo slične tkanine,
Rajf.
Zamislila sam to nekako ovako:
- od kartona izrezati uši i pričvrtiti na rajf, te obložiti tkaninom,
- napraviti rep od tkanine te unutra staviti vatu i ugurati komad tanke žice da ga malo savijem.

          Zamislila ja, ali kako to izvest?
Mišići su malo puniji kako da dobijem taj mali slatki trbuščić?
Hvala unaprijed

   
ako zelis dugu, moras se pomiriti sa kisom
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Prosinac 2008 u 14:54
Moji su dečki jedamput bili zečići, isto sam ih iskombinirala od pidžame, samo je bilo obrnuto nego kod tebe - velike uši a mali rep. I na licu nacrtaš nekakve brkiće i malo pocrniš nos.
A za trbuščić naguraš ispod pidžame neki mali jastučić ili tako nešto
Na vrh
roberta View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 14 Kolovoz 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 74
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje roberta Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Prosinac 2008 u 14:57
možda da joj staviš neki manji jastučić ispod pidžame? Wink
Na vrh
sara View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 175
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Prosinac 2008 u 15:00
Da i ja sam o tom razmišljala, samo ja nemam ama baš nikakve kreativnosti u sebi- da žalosno ali je tako.
možeš mi molim opisati kako si pričvrstila uši.
ako zelis dugu, moras se pomiriti sa kisom
Na vrh
sara View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 175
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Prosinac 2008 u 15:02
Pitanje je za Otok, da jastučić ali hoče li ga piđama presijeći pa ću dobiti dva buškića
ako zelis dugu, moras se pomiriti sa kisom
Na vrh
sara View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 175
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Prosinac 2008 u 09:02
Curke pa gdje ste.
Zar mi nitko ne može pomoći?
ako zelis dugu, moras se pomiriti sa kisom
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Prosinac 2008 u 12:40
Ja sam davno, davno pravila kostime za moje dečke...bili su Mozart, klaun, mobitel, kralj...koristila sam spužvu, tkaninu, vatu...na žalost, nisam pravila miševe, ali možda ti pomogne ideja da od spužve pokušaš izraditi neke dijelove. Ako ti se OTOK nije javila, pošalji joj privatnu poruku, jer možda nije vidjela tvoje pitanje.
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.