Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Savjeti
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - košarice za lukovice
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


košarice za lukovice

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: košarice za lukovice
    Objavljeno: 09 Veljača 2009 u 23:47
evo ovo sam našla u bauhausu
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2009 u 07:59
možeš reći cijenu ? I dimenzije? Hvala
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2009 u 13:12
za lukovice se mogu posluziti i obicne malene plasticen gajbice....
 
mogu se pronaci u trgovinama ili vocarnicama, i trgovci ce vam ih vrlo rado dati besplatno jer ih oni bacaju...
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2009 u 17:38
Četvrtaste 21x26,5x6,5 cm i okrugle promjera 26 cm 3 komada u paketu 18,90 KN.
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2009 u 18:46
pa nisu ni tako strasno skupe
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Veljača 2009 u 19:12
Ja sam kupila plastificiranu pocinčanu mrežu za ograde i sama napravila gnijezda za lukovice, jako se lako formira u željeni oblik, napravila sam i za pojedinačne, i korito za više lukovica odjednom::


Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Veljača 2009 u 20:23
Evo pitanje bedačeka: za što one služe? kao zaštita od voluharica, da se ne posijeku lukovice, da ih je lakše vaditi iz zemlje???
Ja naime sve lukovice sadim standardno, pa da naučim nešto.
Isprika na bedastom pitanju al nemam pojmaConfused
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Veljača 2009 u 21:28
Da ih ne pojedu voluharice: one obožavaju zumbule, ljiljane i tulipane. Meni su prošle godine požderale sve zumbule, zato ih dalje sadim u mrežu.Wink
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Veljača 2009 u 08:26
jedu ti gadovi i voćke,drveće, perunike i sve živo.Sad dajte pametan savjet kak posaditi perunike,hemerocalise i sl. a da ih voluhari ne pojedu? I čast ekologiji ali tu ne biram sredstva da ih uništim
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Veljača 2009 u 16:18
Možeš napraviti veće korito iz mreže za ograde, sitno pletene, iskopati rupu u zemlju, pa staviti korito i gore malo zemlje i onda lukovice, tak sam ja posadila ljiljane, i ne mislim ih vaditi, to sve sam ostavila u zemlji.Smile
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Veljača 2009 u 16:39
problem je što ta mreža kroz par godina erodira u zemlji pa se provuku voluhari.Kolegica je morala izvaditi više od deset stabala javora,hrasta i sl. a o perunikama da ne govorim. Jedino možda kad bi se stavila plastificirana mreža sa malim okcima jer se kroz obične mogu provući glodavci i opet napraviti štetu
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Veljača 2009 u 18:08
Da, ja sam nabavila tu plastificiranu s sitnim otvorima, nadam se da bu držala barem 2-3 godine, a onda bum ionako rasađivala ljiljane, pa opet promijenimSmile
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Veljača 2009 u 18:14
vjerovali ili ne, sad sam po internetu tražila što je to voluharica, nisam znala je li to miš, krtica ili kakva buba, ajde dobro da tu kod nas barem s tim nema problema
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Veljača 2009 u 18:24
nije toliki problem za cvijeće (mada i je) nego za vočke i drveće.Kroz par godina taman počne rasti a voćke roditi i onda ti gadovi izgrizu korijenje i možeš to stablo samo izvaditi. I opet ispočetka.U tome je problem,ne u lukovicama zato tražim način kako posaditi da gadovi ne unište toliki trud a i novci nisu zanemarivi
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,281 sekundi.