Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Savjeti > Uradi sam
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - uradi sam-a by Zvonkica
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


uradi sam-a by Zvonkica

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
zvonkica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvonkica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: uradi sam-a by Zvonkica
    Objavljeno: 19 Veljača 2009 u 08:46
Bilo je vrijeme da konačno krenem i ja sa svojim rukotvorinama.
MM i ja stalno nešto kemijamo. Doduše , bez njega nema niš, zajedno ima svega,svašta... ovo dolazi iz kućne arhive_ folder ART:
, fotka napravljena od morskih stvorenja , more u Omišlju na Krku.
Ovo je moj uradak, morski:
,
kako sačuvati jabuke...
Bez boja i cvijeća nema ljepote !
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
zvonkica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvonkica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2009 u 12:14
Ovdje nastaju ruko-umotvorine MM a i neke po mojim idejama:

a ovo su moje romantične slikice:
i kapelica-kućna, figurice izrađene rukama MM a dekoracija moja.

Bez boja i cvijeća nema ljepote !
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2009 u 13:21
Zvonkica. pa u toj radioni mora svašta lijepog nastati
Na vrh
zvonkica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvonkica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2009 u 13:59
Pa da, i nastane, ovo je stara slika ,sada je radiona još veća. Ovi autići i motor je isto djelo MM...možda sam se toliko raspričala o njemu jer mi nedostaje , na putu je! Star
Bez boja i cvijeća nema ljepote !
Na vrh
zvonkica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvonkica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2009 u 15:05
Da , ovaj crveni autić kao bagi , sam je napravio  a u donjem redu je motor , žuti na tri kotača i to je sam napravio.Ovaj Tomos je preuređen za mene ali na kraju ga vozi sinko! Inače smo ti familija od motora i kvadova - motor MM

 a ovo je moj ljubimac!
Bez boja i cvijeća nema ljepote !
Na vrh
leonarda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leonarda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2009 u 15:55
ma pravi genijalci....bravoooooo
The best an most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart. by leon@rda
Na vrh
zvonkica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvonkica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2009 u 16:00
Hvala, trudimo se koliko možemo!Tongue 
Bez boja i cvijeća nema ljepote !
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2009 u 17:30
Bravo zvonkice, bit će možda poznaš i moju djecu - svi voze motore i obje kćeri i zet - ludi su za motorima.
Radiona je super - mm odmah zavirio da vidi čega tu sve ima, zadovoljan je.
Ostali radovi prekrasni, čim ima veze s morem - mi uživamo.smile141
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
zvonkica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvonkica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2009 u 19:01
Ma vrag je crni i ne spi, a Rijeka  je  malo selo , možda se svi poznamo! Garaža sada izgleda još opasnije, nema čega nema.Kad zatopli MM je u garaži a ja u vrtu.Mir u kući!!smile155
Bez boja i cvijeća nema ljepote !
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2009 u 19:29
super zvonkice, prekrasno sve, vrlo vrijedna familijaClap
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
zvonkica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvonkica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2009 u 19:36
Hvala Mamaa, bitna je volja .
Bez boja i cvijeća nema ljepote !
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2009 u 19:53

Zvonkica draga bitno je i primit se posla. To ti je ko s menom i z, imamo volju al se nikak primit posla...i evo još sve stoji, zato sam se ja sad trgnula.

A vi stalno nešto Smile

Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2009 u 13:19
Pluskvamperfekt mi je pomisao na vožnju motorom. Pokušala obnoviti ljubav prije 4 godine ali bilo više straha i drhtavih nogu nego užianja. Lijepo kaže narod: sve u svoje vrijeme a ja mislim da bi trebalo dodati i sa svojim kilama. Baš zbo toga milim da bi mi tvoj ljubmac više odgovarao nego netjakov bik na dva kotača i 1000 kubika.
Na vrh
zvonkica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvonkica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2009 u 09:08
Ti to misliš, on ja stabilniji ali ako se samo malo zaneseš brzo se nađeš u nekom granju !!!
inače mislim da je baš za tebe draga moja Franjice ali pok kontrolom konja !!!

hahhahahahThumbs%20Up
Bez boja i cvijeća nema ljepote !
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.