Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - adenium-moj vrt gajen s ljubavlju
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


adenium-moj vrt gajen s ljubavlju

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 567
Korisnik
Poruka
Lilly View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 09 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 1503
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lilly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2009 u 12:33
I meni je najviše agava zapela za oko,super je tako velika!!! Naravno i sve ostalo je preljepo i ona mala fontana slatka.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2009 u 13:50
što reći nego preljepo........posebno mi se sviđa agava........baš zavidim na mediteranskoj klimi  ...vrt sa stilom
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2009 u 14:35
Adenium, malo sam razmišljala....možda bi tvoj klematis mogao biti i sorte Niobe, malo proguglaj pa usporedi sa oblikom cvijeta, ako nije Ernest Markham, sigurno je Niobe....oni su slične boje samo što Ernest ima, da se tako izrazim, "špičastije" latice....Big%20smile
Sve pohvale za tvoje biljke Clap
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2009 u 14:46
Evo i mene kod tebe, dugo me nije bilo!
Ne znam zašto jer ovdje je sve smile227
Od ideje sa salatom, jezerca, trajnica svakojakih............ Jednostavno bravo!
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2009 u 00:20
Adenium,nisam još svraćala u tvoj vrt,ovo mi je prvi put.Sve pohvale za lijepe biljke.Posebna je velika agava i mini perunika.Primjetila sam da imaš i kameliju,što mi je posebno drago,obzirom da sam ja zaljubljenik u kamelije.....smile141
sutra je novi dan
Na vrh
adenium View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 203
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje adenium Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Svibanj 2009 u 23:15
Hvala curke za pohvale,trudim se koliko mogu!
Na vrh
adenium View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 203
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje adenium Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Svibanj 2009 u 23:18
Originalno poslano od člana Flavia Flavia napisao:

Adenium, malo sam razmišljala....možda bi tvoj klematis mogao biti i sorte Niobe, malo proguglaj pa usporedi sa oblikom cvijeta, ako nije Ernest Markham, sigurno je Niobe....oni su slične boje samo što Ernest ima, da se tako izrazim, "špičastije" latice....[IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/smiley4.gif" height="17" width="17" align="absmiddle" alt="Big%20smile" />
Sve pohvale za tvoje biljke [IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/smiley32.gif" height="17" width="18" align="absmiddle" alt="Clap" />



Znam Flavia,i ja sam to pomislila a mogao bi biti i Slowianka?
Na vrh
macak View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 841
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje macak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Svibanj 2009 u 23:24
Krasno, a fontanica mrak!
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Kolovoz 2009 u 14:47
Adenium vidim da se dugo ne javljaš,možda si na godišnjem.......Pregledala sam cijelu tvoju temu ne bi li našla koju sliku cvijeta adenium međutim nisam našla....Da li imaš ti taj cvijet u svojoj kolekciji?Pitam te jer sam neki dan vidijela tu ljepotu u MBM-u i ostala sam zapanjena....Htjela sam čuti tvoja iskustva sa uzgojem jer mislim da si negdje iz Primorja...PozdravWinkWinkWink
sutra je novi dan
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Kolovoz 2009 u 18:23

Ja se rukovodim plavim brojkama u vrtovima. Pa kad vidim da ima plavih stranica, znači nisam dugo bila. I evo me ovdje i pomalo razočarana.

Predivno cvijeće ali iz svibnja.

Adenium ima li još tih ljepota?

Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Kolovoz 2009 u 22:44
Stvarno ne znam, kako to da već prije nisam bila u tvom vrtu...Puno tema, a malo vremena...Vrt i cvijeće su ti jako lijepi, baš mi je drago da sam danas dolutala u tvoj vrt. Sigurna sam da ću te često posjećivati.
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
josipa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Prosinac 2008
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 992
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje josipa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Kolovoz 2009 u 10:37
Prelijepa ti je okućnica, meni je to broj jedan,,,,,a cvijeće je za deset.
Posebno mi se sviđa tvoja perunika.
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Kolovoz 2009 u 11:02
predivno ti je cvijece,puno toga me ocaralo,trebalo bi mi vremena za izdvojit svesmile120
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2011 u 21:41
Ja sam danas prvi put prosetala tvojim vrtom i prekrasno sve uredjeno vidjela   smile55
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 567
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,266 sekundi.