Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Penjačice
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Senecio angulatus
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Senecio angulatus

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 234
Korisnik
Poruka
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2011 u 18:54
moja je još vani uz zid, ali kad bude opasnost od smrzavanja, spremit ću ju na sigurno
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Studeni 2011 u 13:07
jeli ovo senecio angulatus ..jučer sam posadila sa korjenom
Na vrh
martino0805 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 20 Prosinac 2010
Status: Offline
Bodovi: 8
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje martino0805 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Studeni 2011 u 13:13
jest!
Na vrh
irisica View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 12 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 76
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje irisica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Veljača 2012 u 22:59
Oprostite, tek sam se nedavno počela javljati na forum. Vidim ovu prekrasnu žutu biljčicu, pa mi nije jasno jel ona cvjeta tek na jesen ili...Ermm
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Ožujak 2012 u 05:22
irisica da, ona cvate nakon ljetnog vatrometa boja, u zaklonjenim područjima cvatnja ide i do božića, a možda i duže, ovisi o valu hladnoće

baš sam jučer rezala smrznute listove i grančice na svome koji je u tegli...
mislim da ću ga prebaciti u zemlju ove sezone, samo, ako mu nađem mjesto
u tegli ne vjerujem da će ikad cvjetati

znam da neće prezimiti vani, ali valjda ću se sjetiti uzeti grančicu za u vodu prije iduće zime
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Ožujak 2012 u 08:26
na mojoj još i sada ima poneki cvjetić.
natalija, posad je neđe u zavjetrinu, možda ti preživi zimu vani.
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Ožujak 2012 u 09:39
ma bila je jednu godinu vani, baš na osunčanom položaju, zaklonjena od bure, ali svejedno je partila
ali nema smisla držati je u pitaru, iako je dekorativan i list, kad se sjetim ljeta i broja tegli i redukcije vode... Confused
u zemlju će pa što joj bude
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Ožujak 2012 u 09:40
Moja je u tegli, pa u još jednoj velikoj tegli, a između stiropor, a cjela biljka do metra zaštićena najlonima i to je sve ostalo, a ono što nije bilo zamotano otišlo. No sada sam je već razotkrila, ide direktno u zemlju, a ošišat sam je morala ne jedno 70 cm, no živa je to je važno
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
irisica View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 12 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 76
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje irisica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Ožujak 2012 u 11:03
hvala na odgovoru natalija, ali onda mi se ne isplati nabaljati ju jer kod mene u Slavoniji je od 10, mjeseca već jako hladno.
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Ožujak 2012 u 13:02
a čuj, možeš je držati u tegli, zbog listova i puzave forme rasta, lijepa je to biljka, a ko zna, možda dobiješ na lotu pa si napraviš i zimski vrt ili vikendicu na moru, doli na jugu kod lantane i antonije Wink
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Lipanj 2015 u 17:41
Da malo dignem temu iz zaborava



<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 234
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,266 sekundi.