Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Oglasi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Izgubljene pošiljke
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Izgubljene pošiljke

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 456
Korisnik
Poruka
Cimicifuga View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt 2017

Pridružen: 11 Studeni 2009
Lokacija: Velika Gorica
Status: Offline
Bodovi: 5167
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cimicifuga Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Studeni 2011 u 00:05

Ja krupnije sjemenke rasporedim i zalijepim selotejpom na papir.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Studeni 2011 u 05:10
Ako šalješ u HR, to ti nije ni važno!
Sve uredno dođe!!!...moje iskustvo....
Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Studeni 2011 u 06:22
I moje iskustvo...sve uredno stigne!
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
lilie View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Belišće
Status: Offline
Bodovi: 2319
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilie Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Studeni 2011 u 12:29
Trebala sam dobiti pošiljku sa sjemenom i sadnicom.
Pošiljalac kaže da je poslano 28.10. iz Zg. Kod mene još nije stigla Confused !!!!!
 
Do sada mi je sve uredno dolazilo.
znati mnogo ne znači biti mudar
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Studeni 2011 u 12:57
Lilie da li si pitala u pošti?
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Studeni 2011 u 13:05
Ti naši poštari su postali nekakvi čudni,nisam imala problema samo jednom mi kasnilo nešto što sam naručila,ali jako mi je čudno nešto drugo.Pa ću vam sada ispričati.Ovako,kupila sam neke sadnice kod jedne gospođe iz Zg.žena nije znala kako to poslati poštom,a ja nisam mogla doći po to,pa sam joj rekla neka pita u pošti kako bi mogla to poslati.Tako je i učinila i javila mi da je poslala sadnice.No paketić i nije bio toliko velik,a poštar ga nije htio donijeti,već mi je dao obavjest da imam nešto podići.Budući da ja nisam mogla otići do pošte,a mm je dugo radio,zamolila sam susjeda da mi to podigne.Sve je prošlo u redu.Sad nešto malo drukčije.Netko mi je poslao puno veći paketić od ovog gore navedenog,drugi poštar ga je donio kući bez ikakvih problema,nije mi jasno u čemu je štos.Jedan može donijeti puno veći paketić,dok drugi neće donijeti maleni paketić sadnica,mogu li oni to raditi kako žele i hoće?
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Studeni 2011 u 13:09
Neki dan sam slala jednu pošiljku i pitali su me na pošti da li želim da oni odnesu na adresu primatelja ili da sam dođe po paketić Ja sam rekla da želim da oni dostave paket baš na adresu. To sam platila nešto više i na paket su stavili neku oznaku i objasnila mi je da tako obilježavaju pakete koje oni nose kući. Paket je stigao , odnijeli su ga mojoj cvijet. prijateljici na njezinu adresu.
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Studeni 2011 u 13:15
Milice ja ne znam što oni mute,ali evo i od većine tu dobrih forumaša gdje ubrajam i tebe,sve mi je stiglo kući osim tih sadnica koje sam bila kupila od te gospođe,a tada još nisam ni bila na ovom forumu.Da i zaboravila sam imam još nešto podići u pošti,neku pošiljku,isto nisu htjeli donijeti,pa će mm danas to podići.
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Studeni 2011 u 13:15
Očito mogu raditi što hoće.
Moj poštar ako ima bilo kakvu preporučenu pošiljku, pa bila to i mala kovertica, nikad ni ne pokuša provjeriti ima li koga doma, napiše onaj žuti papirić i ubaci u sandučić.
Pakete (pa ni one jako male) nikada ni ne uzme iz pošte, samo ubaci obavijest u sandučić.
Ali zato donosi sve obične pošiljke, ako je u pitanju nešto što ne stane u sandučić, stavi bilo gdje.
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Studeni 2011 u 13:22
Na tim svima pošiljkama nisam primjetila nikakve posebne oznake,osim na jednoj,dok sam vidila što piše pukla sam od smjeha.Došle su mi neke sadnice i par reznica iz Vinkovaca.Poštar je tu veliku zračnu kovertu lijepo nekako zgužvao i ubacio u sandučić,stvarno jako lijepo toliko da sam samo bila negdje u blizini bih ga nagrdila,no dobro srećom sadnicama ni reznicama se nije ništa dogodilo.Uzela sam kovertu i pogledala neku čudnu naljepnicu gdje piše velikim štampanim slovima PRIORITETNO AVIONOM,dok sam to vidjela umrla sam od smjeha,pa sam se još i zezala s osobom koja mi to poslala .Pitala sam kakva je to smiješna oznaka kao da su Vinkovci u dalekom Japanu,no ni ta osoba nije znala što su oni stavili pa smo se smijali ko blesavi!
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Studeni 2011 u 13:23
Mi smo pored sandučića  na ogradu stavili jednu cijev promjera  oko 15 cm u koju stavljaju  razne prospekte i veće pošiljke koje ne stanu u sandučić.Događalo se da pošiljka ne stigne.
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Studeni 2011 u 13:33
Imala sam prilike još skupljati poštu sa zemlje,lijepo samo bace ni ne potrudivši se ubaciti u sandučić,eto njihove uslužnosti.Već dugo me živcira što stalno susjedovu poštu nose k nama.Mm im rekao da malo bolje pogledaju kućnu adresu,ali ne njima očito nije bitno što je isti broj a drugo slovo,njima je to valjda ista adresa ili ne znaju čitati ili se žure brže bolje samo obaviti reda radi ono što moraju,makar donesli poštu i na krivu adresu,to nije bitno.Bitno je samo da jurišaju ko muhe bez glave,svaka čast ima i iznimki,pa tako ih neću trpati sve u isti koš,ali to je prava rijetkost.Znam samo jednog koji je stvarno dobar poštar,nemam nikakvih primjedbi na tog čovjeka,kad on ide uvjek mi paketiće uredno donese doma.
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
lilie View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Belišće
Status: Offline
Bodovi: 2319
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilie Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Studeni 2011 u 14:17
Originalno poslano od člana monstera monstera napisao:

Lilie da li si pitala u pošti?
 
 
Pitala sam i nema ništa.
 
Mi smo mali grad i svi na pošti znaju da se razmjenjujem sa cvijećem, sjemenkama i dr.
 
Tako mi je poslan paket u petak a kako kod nas poštari ne nose poštu subotom, nazvala sam poštu pitati da li je stiglo. Gospođa pogledala i kaže da nije, nakon jedno pol do sat vremena ona zove i kaže da je došlo.
 
Nije mi jedino jasno; na paketu je bila naljepnica "isporučiti drugi dan do 15 sati) i kao tako naplačena poštarina. Gospođaje rekla da je stiglo HP exspresom. Zašto onda nije meni dostavljeno?!
Sva ta dostava prolazi kraj moje kuće.
 
Čini mi se da svi ti poštari rade kako hoće.
znati mnogo ne znači biti mudar
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Studeni 2011 u 14:23
Ja sam to već otkad shvatila da rade što žele i prije nego sam bila na ovom forumu.Tako da potpuno se slažem s tobom,rade što ih je volja.
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
OSica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 30 Svibanj 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1105
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OSica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Siječanj 2013 u 07:56
Evo i ja da se javim.12.01.2013 sam Seni poslala sjeme i još do danas nije stiglo.Mislim da se ne radi o nemaru poštara nego da netko namjerno to uzima.Jako sam ljuta i jako mi je žao.
Na vrh
Fiki View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 11 Prosinac 2011
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2792
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fiki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2013 u 23:19
Meni je se samo jednom desilo da se pošiljka izgubila,sve ostalo brzo stiglo...uglavnom 3 dana putuje...max. 6 dana!
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2013 u 22:23
Fiki , nisi se javio , neznam da li je paketic izgubljen ili nemas vremena potvrditi prijem !

Predan je pod brojem R RA 34885698 8 HR 428 g 25.05.2013 tocno u 11:57:33 sati !

Molim te javi se !
Na vrh
Fiki View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 11 Prosinac 2011
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2792
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fiki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2013 u 17:45
Stigel paket neki dan....tako si me obradovala...sve biljke su udomljene....Hvalaa do neba.....nisam bio na forumu pa ti nisam javio! """PP..
Na vrh
Fiki View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 11 Prosinac 2011
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2792
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fiki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2013 u 17:46
smile79
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 456
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.