Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Pronalazak cvijeća
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - visece preko 1 metra pelargonije-gdje nab
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


visece preko 1 metra pelargonije-gdje nab

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
Vlatka View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 11 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 49
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Vlatka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: visece preko 1 metra pelargonije-gdje nab
    Objavljeno: 16 Travanj 2009 u 14:44
Dvije godine pokusavam nabaviti visece palargonije koje narastu i do 130-140 cm no oba puta su mi "uvalili" one od 50cm :( Pitam se je li netko zna gdje se kod nas mogu nabaviti takve i pretpostavljam da im treba dobra priprema? Cula sam da u okolici Ludbrega ima dosta uzgajivaca. Jeli netko zan da netko prodaje 100% bas takve?
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2009 u 15:26
za takve pelargonije... treba jako puno truda.
 
takve dugacke se dobiju od svake obicne puzave pelargonie (osim one sa bijelom stabljikom)
 
treba ih jako ceto prihranjivati i redovito zalijevati i biti ce takve
Na vrh
Vlatka View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 11 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 49
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Vlatka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2009 u 17:34
ne bih rekla; narastu tolike zato sto su takva vrsta a prihrana i njega im treba kao i svakom drugom cvijecu. Znam da ih ima za kupiti vani no u strci sam ove godine da nisa stigla otici po njih a i zeznula me slovenska vinjeta...dakle , jos uvijek ako ih netko ima bila bih zahvala za info...
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,156 sekundi.