Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Ostala hobistika > Razni hobi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - maslina55-što radim kad ne radim
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


maslina55-što radim kad ne radim

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 567
Korisnik
Poruka
UltraDwlux View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 396
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje UltraDwlux Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Lipanj 2010 u 15:55
lijepo, i vrlo praktično :Dsmile223
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Lipanj 2010 u 19:00
Vaza i je prekrasna! Prekrasna!!!
A ovaj efekt na vazi, ovo iscjepkano...to mi je čista enigma, ali je odlično!
Kako si ovo postigla,čime i kako, ako mogu gnjavit?
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
maslina55 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 971
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslina55 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Lipanj 2010 u 20:22
Vaza ,visoka 35 cm, promjer 10 cm,taka je,jadna,raspucana sama po sebi,ja samo crtala i bojala!

Inače,za taj efekt na glatkom staklu ,postoji Vivin Facetten lak (prozirni,bezbojni)namažeš debelo po staklu,posušiš i dobiješ sličan efekt!
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Lipanj 2010 u 18:10
Hvala ti na informaciji , al ne bi se ja čudila ni da je tvoj efekt-stvarno je jako lip-bar meni!
Vidit ćemo taj Vivin facetten lak!
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
nada-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1087
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nada-m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Lipanj 2010 u 20:49
Na već ispucanu vazu , odlično su se uklopile kale, koje ja jako volim, a od nekoliko pehara meni se najviše sviđa onaj srebrni tako je elegantan.
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2010 u 14:34
...šteta, šteta, šteta... što nemaš više vremena za crtanje i oslikavanje  ....jer tako dobroooooooo to radiš  ...pehari su za ostat bez daha, a srebrni bi glat mogla vidjeti na nekom dvorskom stolu... svijećnjaci prelijepi, a kale jednostavno savršene... oduševljava me tvoje artističko izražavanje, bez obzira koju tehniku koristila jednostavno si carica
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
leonarda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leonarda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Srpanj 2010 u 15:53
bravo ti......sve ti je super....ali meni su kale zakon....ClapClap
The best an most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart. by leon@rda
Na vrh
čokolina View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 02 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 53
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje čokolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Srpanj 2010 u 13:33
vaza sa kalama je zaista predivna
Na vrh
KIKA '56 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 01 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 843
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KIKA '56 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Kolovoz 2010 u 09:33
-predivne kale ponosno stoje na neobičnoj vazi
Na vrh
maslina55 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 971
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslina55 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2011 u 22:04
E pa prošlo je d e v e t mjeseci od kad nisam slikala po staklu,izišla sam iz štosa!Mogla sam lijepo i roditi!!!


Neki dan idem iz polja(maslinika) i vidim magarca.E pa ne može se često vidjeti ni ovdje na otoku.
Kako pada kiša dva-tri dana sjetim se da imam negdje slićicu i boje.Završim sličicu magarca,nađem neki tzv.okvir.stavim sličicu da se suši a uleti On i baci jaknu na moju svježu sličicu,jao,stradale su mu uši!!!
A tako je bio uredan!
Malo sam ga "sredila" i eto ga malo čupavog



i s tim tzv.okvirom

Na vrh
Rose_11 View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 05 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 83
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Rose_11 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Ožujak 2011 u 17:12
Maslina ,odličan ti je , kao uostalom sve što napraviš.  Čaše,VazeThumbs%20UpPozdrav Rose11
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 567
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,266 sekundi.