Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Ručni radovi i Izrada nakita
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - natine kućne heklarije i vezarije... :-)
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


natine kućne heklarije i vezarije... :-)

 Odgovori Odgovori Stranica  <12
Korisnik
Poruka
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Srpanj 2009 u 09:58
ajme, mile moje, kako ste me sada dirnule u srce...
hvala vam lijepo i što vas imam kako lula kaže, u ovome virtualnome svijetu...
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
miki View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 30 Lipanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 20
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Srpanj 2009 u 20:52
Originalno poslano od člana mnataša1 mnataša1 napisao:

još jedan rad na leakrilu, plavim koncem za goblen ijoš jedan motiv skinut sa talijanskog časopisa...
uz to je i opheklan plavim koncem za heklanje...
ispričavam s ešto nije dobro izglačan i što se na njemu vidi zub vremena (ima flekicu )...


 
Jako lijepo radiš. Meni se najviše sviđa ovaj rad Smile
Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Srpanj 2009 u 16:44
moram se složit sa bratom. i meni se najviše sviđa ovaj rad! prekrasan je!
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2009 u 14:37
miki i more hvala vam na lijepim riječima,puno mi znače, jer i vi imate radove hvale vrijedne....
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Srpanj 2009 u 11:11
smile141za tvoje heklarije i vezarije i za tvoje vrijedne ruke.svestrana kreativko svaka ti castsmile211
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Srpanj 2009 u 12:04
hvala ti kaćo...od osoba kao što si ti, iznimno kreativnih, ovakva pohvala vrijedi više od bilo čega...jer, tvoje radove jako cijenim i smatram te vrlo darovitom osobom...
hvala smile58
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Srpanj 2009 u 01:55
Originalno poslano od člana mnataša1 mnataša1 napisao:

hvala ti kaćo...od osoba kao što si ti, iznimno kreativnih, ovakva pohvala vrijedi više od bilo čega...jer, tvoje radove jako cijenim i smatram te vrlo darovitom osobom...
hvala smile58

     smile78

Na vrh
Ivana-Mia View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 30 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1278
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ivana-Mia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Kolovoz 2009 u 21:17
Originalno poslano od člana mnataša1 mnataša1 napisao:

ovo je rad koji stoji kod mene u hodniku, i bez zaista imalo lažne skromnosti, ovo je nešto na što sam zaista iznimno ponosna...



i detalj

Imaš na šta i biti ponosna. ovo ti je odlično,svaka čast.smile112smile112
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Kolovoz 2009 u 23:02
Ma kud sam ja gledala kad ovo nisam vidla Duh
Kako precizan i prije svega lijep rad, baš ti hvala Ivana-Mia što si ga opet izvukla na sunce i podsjetila nas na zlatne ruke naše Nataše... Quilting
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
arim View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2009
Lokacija: Vinkovci
Status: Offline
Bodovi: 1377
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje arim Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Listopad 2009 u 16:28
Preljepo,preljepo...ajme ova slova i grb detalji tako precizno urađeni,ajme ajme preljepo!!!Imaš shemu rado bi si uradila? Ovo još nigdje nisam vidjela.smile79
Na vrh
tweetuša View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 25 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 20
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tweetuša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Listopad 2009 u 19:18
predivno
zaista divno i vrijedno divljenja
=)))
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Listopad 2009 u 14:03
Predivno.Lijepa naša smile86
Na vrh
Biljana 59 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Biljana 59 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2010 u 16:38
Tek sam sad otkrila tvoju galeriju, obozavam vez i ja sam vezla kad sam bila mlada, predivni su ti radovi, smile141smile99
Na vrh
Dorina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 834
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Dorina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2010 u 12:56
Predivno, stvarno si kreativna i nadarena smile141
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2010 u 09:17
PrelijepoThumbs%20Up
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Srpanj 2010 u 20:58
Tek sam sad vidila ovu tvoju galeriju-ova vezena himna...stvarno imaš na što biti ponosna.
Nije mi jasno kako si ovako lijepo i precizno uspjela izvesti slova, a i sve ostalo-stvarno savršeno i svaka ti čast, za ovo je trebalo imati dobre živce, i umijeće, naravno!
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2011 u 19:58
dugo,jako, jako dugo nisam u ovu galeriju stavila ama baš ništa, a toliko ručnog rada sjedi u mojim ormarima... za to sam kriva ja što mi se sada neda sve to slikati i stavljati gore jer u ono vrijeme kada sam to radilam nisam to slikala.... no, s vremnom, počet ću ja to slikati.. do tada, počastit ću samu sebe stavljanjem ovih novih slika, i to slika pisanica koje sam ovih dana za vrijeme bolovanja i ležanja u krevetu heklala... u tom položaju bilo je jedino to moguće rdaiti, pa sam si malo dala oduška...









Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
Tanja 20 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 20 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 294
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tanja 20 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Ožujak 2011 u 12:12
Vidim da si se jako dobro pripremila za nadolazeće blagdane, aj blago tebi, barem ne moraš razmišljati kako ćeš ukrasiti pisanice :)
Radovi su ti očaravajući, inače obožavam takve radove...
"Velika srca vole, dok mala traže da budu voljena"
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,156 sekundi.