Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Oglasi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Zrinka nudi-traži
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Zrinka nudi-traži

 Odgovori Odgovori Stranica  <12
Korisnik
Poruka
Željka23 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Željka23 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Kolovoz 2009 u 09:46
Može li za mene koja sjemenkica suncokreta?
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
martina1985 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 13 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 409
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje martina1985 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Kolovoz 2009 u 17:39
halo zrinkice.. i ja sam nova i također iz vž. nudim ti neven za malo lavandice... i kavica naravno, da se to ne šalje sa poštom.
Na vrh
martina1985 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 13 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 409
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje martina1985 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Kolovoz 2009 u 16:38
i malo crnjike, da ne zaboravim
Na vrh
vesna277 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 134
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vesna277 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Kolovoz 2009 u 13:29
Originalno poslano od člana Zrinka Zrinka napisao:

Pozdrav cure

Kako sam tek nova ovdje, bila bih Vam zahvalna ako ima kakvih biljčica za mene Cry

Kako sam iz Varaždina, sve kontinentalno dolazi u obzir Wink U Zagrebu studiram, pa nisam toliko stigla skupljati sjeme, malo ću napraviti inventuru po dvorištu čega imam, pa nadopišem

Imam sjeme od sljeza nekoliko boja,raste iz korijena nekoliko stabljika pa izgleda kao grmić,jednostruki cvijet"nije dupli"-imam sjeme od mirisnog šeboja iz vrta naših baka,ako hočeš poslat ću ti.





Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Kolovoz 2009 u 21:43
i ja bi crnjiku i lijepi decko ako jos moze ....pogledaj u moj popis mogu li ja tebi stogod poslati...
Na vrh
martina1985 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 13 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 409
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje martina1985 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Kolovoz 2009 u 21:49
pozdrav zrinkice... si me zapisala za lavandu? ako jesi molim te dodaj i japansku dunju... dolaziš na kavicu u četvrtak????? e da, imam sjeme nevena ako još uvijek trebeš???
Na vrh
Zrinka View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 04 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Zrinka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Kolovoz 2009 u 20:16
Zrinka moli ako netko ima Sabal palmu ( Sabal serrulata) u bilo kakvom obliku za pokloniti, za prodati, informacije gdje je ima za nabaviti i slično? Bilo kakva informacija dobrodošla Wink
Na vrh
Zrinka View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 04 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Zrinka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Kolovoz 2009 u 18:07
Poslala danas par pošiljki ( Goga-zg, Maslačak7, Tweety, Kontesaa, Željka23)

Mamaa, Rosa i Tatjana43 za vas veliki paketi, drugi tjedan Wink
Na vrh
vesna277 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 134
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vesna277 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Kolovoz 2009 u 18:13
Originalno poslano od člana Zrinka Zrinka napisao:

Poslala danas par pošiljki ( Goga-zg, Maslačak7, Tweety, Kontesaa, Željka23)

Mamaa, Rosa i Tatjana43 za vas veliki paketi, drugi tjedan Wink
Dragi moji forumaši,poslat ću vam sjeme,samo mi molim vas oprostite,treba mi malo vremena,imala sam saobraćajku u obitelji,pa sam malo izvan sebe,trčim po bolnici i oko auto-limara.sve ću poslati kako smo dogovorili,Mamaa tebi ću osobno donijeti.
Na vrh
Tweety View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 25 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 529
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tweety Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Kolovoz 2009 u 18:30
Originalno poslano od člana Zrinka Zrinka napisao:


Poslala danas par pošiljki ( Goga-zg, Maslačak7, Tweety, Kontesaa, Željka23)Mamaa, Rosa i Tatjana43 za vas veliki paketi, drugi tjedan [IMG]smileys/smiley2.gif" align="absmiddle" alt="Wink" />


Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Rujan 2009 u 20:35
stiglo...smile79
Na vrh
goga-zg View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje goga-zg Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Rujan 2009 u 21:05
stiglo je.smile78.hvala.
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Rujan 2009 u 21:30
stiglo i meni...hvala tismile78
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Rujan 2009 u 09:04
hmm meni je stigla koverta sa grančicama, ali pošto ne piše pošiljatelj, pretpostavila sam da si to ti Embarrassed hvalaa Smile
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,171 sekundi.