Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Pronalazak cvijeća
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - BUHAČ gdje nabaviti?
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


BUHAČ gdje nabaviti?

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
maarijanaa View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 21 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maarijanaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: BUHAČ gdje nabaviti?
    Objavljeno: 21 Rujan 2009 u 14:20
dobar dan,
 
možda mi vaša mala zajednica može pomoći u potrazi za sjemenom BUHAČA, dalmatinskog.
Tražim nekoga tko mi može prodati sjeme za uzgojiti biljku buhač.
 
ako netko zna, molim pomoć
 
hvala
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
maarijanaa View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 21 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maarijanaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Rujan 2009 u 09:23
nitko?
Na vrh
maarijanaa View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 21 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maarijanaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Rujan 2009 u 09:57
dobar dan,
 
možda mi vaša mala zajednica može pomoći u potrazi za sjemenom BUHAČA, dalmatinskog.
Tražim nekoga tko mi može prodati sjeme za uzgojiti biljku buhač.
 
ako netko zna, molim pomoć
 
hvala
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Rujan 2009 u 19:25
Pozdrav i dobrodošla na forum Smile

Probaj vidjeti na stranici decore buzet, navodno ih oni imaju Wink
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2009 u 21:58
Pitaj Baku Beu, ja sa ga htjela nabaviti od nje, pa mi je rekla da ga je imala dosta, ali da mora pogledati da li je preživio. SretnoSmile
Na vrh
palma_freak View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 9
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje palma_freak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2010 u 18:39

potraži pomoć na hvaru od tamo je potekao kod nas danas gaimajako malo ali vrijedi pokušati Cool

Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2010 u 14:01
na Flori na štandu sa začinima prodaju buhač.
mala teglica, odrasla biljka oko 30 cm visine - 10 kn!
Na vrh
trava View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 08 Kolovoz 2010
Lokacija: Zadar
Status: Offline
Bodovi: 657
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje trava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Kolovoz 2010 u 15:29
Ako je netko još zainteresiran imam nešto sjemena a našlo bi se i koji zaperak.Buhača se inače može naći na više mjesta po srednjoj i južnoj Dalmaciji,kao i u Hercegovini.
Na vrh
Mikica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3024
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2012 u 09:18
Evo bila sam na sajmu cvijeća u Italiji i našla sam samo dvije sadnice buhača. Molila bih ako netko ima sjeme ili sadnice da mi javi pa bih ja kupila malo jednoga ili drugoga.
Na vrh
dado_84 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Srpanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1031
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dado_84 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2012 u 10:22
ja cu imati kasnije sadnice
Spasimo Hrvatsku kupujmo domaće!
Na vrh
Mikica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3024
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2012 u 11:01
Jeeee, ja bih se odmah prijavila bar za tri-četiri sadnice samo napiši na pp cijenu ili ovdje,kako želiš pa se čujemo.
Na vrh
Zora View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 31 Prosinac 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Zora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Ožujak 2012 u 10:31
Originalno poslano od člana dado_84 dado_84 napisao:

ja cu imati kasnije sadnice

Evo i mene. Jako sam zainteresirana za buhač, ali gdje god pitam nitko nezna niti za sjeme niti u lončanicama, a živim u Splitu.
Možete li mi poslati malo sjemena ili reći gdje ga ima. Jasno sjeme plačam. Hvala
Na vrh
dado_84 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Srpanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1031
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dado_84 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Ožujak 2012 u 19:19
nemam sjemena vise jer sam posijao, ima sadnice ali su jos malene, trebale bi jos malo narasti. Imamo postu pa biljke stignu gdjegod :)
Spasimo Hrvatsku kupujmo domaće!
Na vrh
Mikica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3024
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Ožujak 2012 u 18:50
Dado odmah se predbilježujem za bar 5 sadnica. Molim te javi mi kada bude spremno za slanje.
Na vrh
darijaz View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 138
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje darijaz Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Ožujak 2012 u 09:00
dali je taj buhać toliko dobar za vrt . imam tetku u rudi onda bi sigurno ga trebalo biti kod nje , probat ču nabaviti ali tek na ljeto, valjda nije kasno.  može li on opstati u slavoniji ili se mora sijati  svakog prolječa.
može li mi netko objasniti funkciju buhača , jer vrtlaricu nisam gledala. hvala.

Na vrh
Mikica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3024
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2012 u 07:37
Buhač je dobro staviti među mahune i blitvu jer odbija one crne mušice.
Na vrh
dado_84 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Srpanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1031
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dado_84 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2012 u 20:33
Macerat cvijeta je odlicni prirodni insekticid, koji se raspada nakon par dana na suncu pa nema stetnih posljedica.
Spasimo Hrvatsku kupujmo domaće!
Na vrh
astrid7 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 09 Travanj 2012
Lokacija: Sesvete, Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 23
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje astrid7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2012 u 12:34
dobar dan...vidim da imate sadnice buhaća..ak netko prodaje il sjeme il sadnicu nek se javi u pp
Na vrh
danci68 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 23 Listopad 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje danci68 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2012 u 22:21
dado 84, lipo te molim za pomoc, neznam izvorno ime buhaca i neznam ga naruciti.. fala
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,283 sekundi.