Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Savjeti
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - cempresi
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


cempresi

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
korebija View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 21 Listopad 2009
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 2
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korebija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: cempresi
    Objavljeno: 21 Listopad 2009 u 13:44
pomozite mi zasadio sam cempresa sjeme. prije 2 dana ima ih preko 2000 dali ce se to primiti,,zemlja je kupovna koliko treba da bude duboko ili sta trebam da uradim to vec pokusavam odavno ali nije mi uspjelo ..POMOZITE POMOZITE MOLIM VAS
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Jellenna View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 23 Studeni 2009
Status: Offline
Bodovi: 15
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Jellenna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Studeni 2009 u 10:42
pozdrav,
evo kako vam do sada još nije nitko odgovorio probati ću ja..
 
Mislim da iz sjemena (generativno razmnožavanje) je teže uzgojiti biljku nego iz reznice (vegetativno razmnožavanje)..
 
Nisam sigurna ali mislim da se i čempresi mogu uzgajati iz reznica kao i druge zelene, poludrvenaste i drvenaste biljke...
 
Znači odrežete vrhove cca 10-15cm čempresa, držati u vodi, umočiti u hormon rasta za zakorjevanje, piknuti u supstrat zemlje treseta i pijeska, i malo zaliti..ima tu još nekih finesa....za držanje ne znam gdje bi ih držali....
 
Evo ukratko, ako netko zna još nešto neka vam kaže...
Na vrh
korebija View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 21 Listopad 2009
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 2
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korebija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Prosinac 2009 u 09:31
hvala puno ali niko da se jos odazove na ovo moje a tako bi volio.jer mi je to potrebno..
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.