Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - VAŽNO JE ZNATI: Moj vrt u slikama:
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


VAŽNO JE ZNATI: Moj vrt u slikama:

 Odgovori Odgovori Stranica  <12
Korisnik
Poruka
Štefica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1800
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Štefica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Listopad 2009 u 14:27
Upravo i ja imam takvo mišljenje kao Lantana.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Listopad 2009 u 16:48
ja sam doduše medju novima, ali potpisujem u potpunosti Lantanu.....
Za sada sam totalno zbunjena i ne znam što gdje smijem staviti.....Imam samo temu Lorin vrt i cvijeće. i mislim da bi to moglo biti u redu. Ne osjećam potrebu da otvaram temu Moj dnevnik, što ne znači da onaj tko je želi ju ne smije imati. Meni je ovako mnogo preglednije.
Što se galerije tiče, ne vidim zašto bi je trebala otvarati, kad sam super zadovoljna sa Pothobucketom, gdje pored ostalog imam opciju "private". Mislim da to ne moram objašnjavati.....
 P.S. zaboravila sam napomenuti, za diskusije koje idu u krivom smjeru, mislim da postoji vrlo jednostavno tiješenje: upozorenje onome tko je tim smjerom otišao.....

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Listopad 2009 u 17:47
I ja se slažem sa Lantanom o Lorom. Ja sam doduše otvorila Dnevnik, ali po broju stranica i postova u njemu se vidi da nije bio tako aktualan kao vrt. On je više služio meni kao podsjetnik nego ostalim članovima da nešto komentiraju. Ali isti tako, kod forumaša koji imaju samo Dnevnik, a ne i vrt nisam baš često navračala, jer naprosto ne stignem sve pregledati. Galeriju sam otvorila jer mi je tako bilo lakše i bolje u odnosu na Photobucket sa kojim sam imala problema i Ptičicu gdje mi je prebacivanje jako dugo trajalo.
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Listopad 2009 u 18:26
Kat.Rea, apsolutno se slažem, ako netko želi imati Dnevnik, kao podsjetnik, ili iz bilo kojeg razloga , zašto to ne bi smio imati. Svako od nas podsjetnik si radi onako kako mu najviše odgovara.
A nisam u principu ni protiv galerije, ako je to nekome bolje, ali ne želim da se mene tjera da ju otvaram, ako sam zadovoljna s onim što imam. Možda sam ja nešto krivo shvatila, ako jesam unaprijed se izvinjavam....

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Listopad 2009 u 19:50
Ja svoj dnevnik ne mislim otvarati ni pod točku razno jer mislim kao i Zvrk da za to imam glavu, papir, olovku i gumicu (za svaki slučaj). Sasvim mi je normalno da ako imam neku novost u vrtu da ću ju i barem na kratko prokomentirati ispod slike i očekujem da mi i forumaši to  prokomentiraju čisto da znam da li mi je ideja uspjela ili da napravim drukčije. Meni je ovako sasvim pregledno i rijetko kada odlazim u dnevnike radova jer su vrtovi puno bolje "obrađeni" slikama, komentarima, pitanjima, odgovorima, idejama, sve nađeš na jednom mjestu, kad "uđem" u nečiji vrt kao da sam došla kod njega doma..... pogotovo se tako osjećam u vrtovima koje sam posjetila i uživo....... Mislim da ako budemo mjenjali temu "Moj vrt u slikama" tu više neće biti ugodno ko do sada. Slažem sa da se je u nekim vrtovima previše raspravljalo o svemu i svačemu što nije bilo vezano za tu temu ali onda neka se u tom vrtu napiše upozorenje ili dotičnome čiji je vrt na PP. Ja sam osoba koja kad se na nešto nauči toga se drži "ko pijan plota" i dok ne dobijem bilo kakvu opomenu na PP smatram da je sve OK i zato pičim dalje sve po starom.....
I da, baš nam je super, nemojmo si to pokvarit......Hug 
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Listopad 2009 u 23:49
Evo i mene sa svojim komentarom iako je već sve rečeno. Slažem se sa ovdje napisanim od Lantane, Lore, Korijenka, kat. ree........... Svima nama odgovara tema - Vrt u slikama-  ovakav kakav je. Stoji isto tako da se u nekim vrtovima ništa ne uslikava već samo "ćakula" Valjda bi trebao netko o tome voditi brigu i upozoravati ljude da to ne čine ali neka to bude na vrijeme i neka se nitko ne ljuti. Ovako se dogodi jednom godišnje pobuna ljudi jer se  problemi nisu rješavali na vrijeme, tj odmah kad se i dogode. Znam da ćete reći da je to nemoguće jer da nas ima puno i.............. ali jedino tako će biti pravice!
 Slažem se sa Korijenkinim komentarom :
"baš nam je lijepo i nemojmo si ga pokvarit"
- Voljela bih da tako i ostane!Tongue
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Listopad 2009 u 21:46
evo i mene  tu jer vidim da se i ja nalazim u muci gdje šta smijem komentirati,tu sam srela vrlo simpatično i drago društvo i htjela bih da tako i ostane pa bi se ovo trebalo riješiti jer vas imam rad sve Hug ,
inače ja jednostavno ne da ne želim nego nestignem pogledati sve teme i sve vrtove jer ih ima zaista puno kao i članova ,
 a dnevnik radova oprostite ali ničiji nisam otvorila,
najviše gledam Moj vrt a onda mi je i logično komentiram sliku,a vidim da su neki vlasnici tema sami prekinuli ili upozorili da je to njihova tema i da je neprikladan razvoj razgovora...ukratko da ne ponavljam slažem se sa Lantanom ak to ikom nekaj znači
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2009 u 00:20
Tek sam večeras vidijela ovu temu.Pročitala sam sve postove i potpisujem mišljenje Lantane i Triše.Ja do sada nemam dnevnik,a niti mi se otvara,ne mogu sve to stići....Dovoljno je imati vrt u slikama ali bez nepotrebnih diskusija koje nemaju veze sa određenom temom.Svi mi posjećujemo tuđe vrtove i komentiramo i naravno stavljamo slike i objašnjenja u svoje vrtove,a kad bi još morali imati dnevnik to bi stvarno bilo previše,a i neke bi se stvari duplirale....WinkWinkWink
sutra je novi dan
Na vrh
kamilica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 15 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamilica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2009 u 09:27
Ja volim odmah vidjeti što se napravilo, što je novo i sl. A ne da moram skakati sa jedne teme na drugu. U međuvremenu zaboravim što sam htjela vidjeti ili napisati (godine čine svojeEmbarrassed). Ovako u Moj vrt u slikama sve imam na jednom mjestu.
Pusa svima.
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2010 u 06:20
Mislim da je Dnevnik vrlo korisna tema, svašta sam baš tu naučila, ali još važnije tu će ostati zapisano kad smo nešto posijali, kad je niklo, a meni (početnici) je važno i to osobno iskustvo, koliko je vremena prošlo od sijanja do nicanja, od nicanja do cvjetanja, kako se ponašaju neke biljčice..
Moj vrt u slikama je odlična tema, koliko su prelijepe slike cvijeća, toliko su i komentari bitni. Često su baš ti komentari pravi poticaj onome tko kreira svoj vrt, možda malo pretjerujemo s priznanjima, ali kome je to naškodilo?
Svaki vrt je raj za oko, a razgovori u njemu i o njemu hrana za dušu. Meni se ne čini da išta od toga stvara nered. Pa i u životu (kad vrijeme dopusti) goste primamo u vrtu, zašto to ne bismo radili i u virtualnim vrtovima?smile187
Na vrh
malaluna View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 266
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje malaluna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Svibanj 2010 u 04:13

Ja nemam pojma, tek sam došla :)! I meni je dosta samo moj vrt tema (slike, opisi sve lijepo objašnjeno), pa neću i inače baš pratiti svaki radni sekund proveden u vrtu! Moj dnevnik? Meni je iskreno to onako, malo i dosta previše ... Mislim da je bolje imati sve na jednom mjestu i jednu temu zajedničku (možda) napr. razmjena iskustava gdje se dozvoljava chat!

Ja se ispričavam, totalno sam se zbunila sada sa ovimConfused dnevnicima, BTW. do sada nisam otvorila niti jedan, ali... morati ću ??? Hm.. sada više nisam sigurna gdje i šta smijem Cry

Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2011 u 00:01
unaprijed se ispričavam ako ovdje ne paše ali samo da upozorim: kad god pokušam otvorit Moj vrt u pet slika, jako sporo se otvara, pa odustanem, možda bi administrator mogao nešto poduzeti, ili da se dogovori stavljanje manjih slika.. nemam strpjenja pregledavat tu temu, a kad ću postavit proljetne slike, ne znamConfused
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Srpanj 2011 u 10:01
 
smile113
MOLIM SVE ČLANOVE KOJI STAVLJAJU SLIKE NA FORUM PREKO SERVIS SLIKE.COM DA TO VIŠE NE RADE.


RAZLOG TOME JE ŠTO SE NAKON NEKOG VREMENA SLIKE ZAMJENE SA DRUGIMA I TO NEPRIMJERENONG SADRŽAJA.

UKOLIKO VIDITE DA NETKO STAVLJLJA SLIKE PREKO OVOGA SERVISA UPOZORITE GA.

smile57

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,141 sekundi.