Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Ostala hobistika > Razni hobi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - 3d puzzle - modeli
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


3d puzzle - modeli

 Odgovori Odgovori Stranica  <12
Korisnik
Poruka
dominikmia View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 28 Travanj 2010
Lokacija: Czechoslovakia
Status: Offline
Bodovi: 6
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dominikmia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Travanj 2010 u 15:31
ili bi ih htjela izložiti???
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
dominikmia View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 28 Travanj 2010
Lokacija: Czechoslovakia
Status: Offline
Bodovi: 6
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dominikmia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Travanj 2010 u 15:38
Stalno se vraćam i gledam slike, super su, mravac je odličan, kaktusi, a tek svinja ma svi su genijalni
 
Već ih vidim na počasnom mjestu na svojoj izložbi, da pokažemo ljudima što se sve može od puzzlica, da nisu samo one plošne ...ako si za???imamo malo vremena, izložba je 28. i 29.05.2010.  ... pa mi molim te javi ako si ua suradnju .. Izložba je predviđena s naglaskom na klince, dogovoren je organizirani posjet dječjih vrtića i okolnih škola, naravno doći će valjda i roditelji, dr. odrasli, ... a oov bi bilo baš pravi hit , klincima jako zanimljivo .... efektno je  ..
pozz 
Na vrh
Božikovine View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 13142
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Božikovine Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2010 u 12:28
Ajde da još netko voli 3d puzzle. Naravno da ćemo ti se javiti (već jesmo) i pripremiti ćemo neke radove za izložbu.
Hvala na pozivu.
Na vrh
UltraDwlux View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 396
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje UltraDwlux Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2010 u 16:17
Jako zanimljiv hobi, samo nekako mi se čini da je to skup hobi ili? hmmm u svakom slučaju rado bi vidio još samo pretpostavljam što kompliciranija puzla više ...košta!
Na vrh
dominikmia View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 28 Travanj 2010
Lokacija: Czechoslovakia
Status: Offline
Bodovi: 6
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dominikmia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Lipanj 2010 u 08:26
pa ispada da je skup, sama puzzla košta, nađu se proizvođači po povoljnijim cijenama, poput Castorlanda, Trefla, Educe i sl. a sada su i jeftinije nego prije...a onda sliejdi uramljivanje, odnosno ljepljenje na kartonsku podlogu najčešće, pa staklo, koje nije tako skupo, Najskuplja stavka su okviri, što deblji, sa zlatnim ili srebrnim nitima uokvireni, to su skuplji..i još ako ide na passpartu podlogu (papir u boji) e onda je skupo ...krajnja cijena .. ali sve to ima svoju draž ... ako nađete nekog svog majstora kod kojega stalno nosite svoja tzv. remek djela, onda dobijete i nekakav popust,ovisi o čovjeku ... a sljedeća je izložba u kolovozu 2010. u Krapini ..detaljnije čim saznam ... .... 
Na vrh
UltraDwlux View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 396
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje UltraDwlux Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2010 u 02:42
Ok skup hobi, smile42smile48smile180eto barem se netko s time bavi pa vidimo stvari i radove koje inače ne bi ni gledali što iz neznanja ,što iz nemogućnosto pa ako imate mogućnosti moja podrška, lijepo je to.

Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2010 u 08:03
O, pa zar će biti izložba u Galeriji u Krapini ili u novom muzeju?
Nedavno sam posjetila izložbu prahistorije i vidjela sam na izlazu među suvenirima za kupiti i neke 3D puzzle, mislim da je mamut bio u pitanju Big%20smile
Na vrh
nada-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1087
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nada-m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Lipanj 2010 u 21:00
Pročitala sam sve od početka do posljednje rijeći, jer sam se sa ovom vrsti umjetnosti prvi put srela , za mene su puzzle do sada bile papirnate slagalice (znate koje , sa bonbonjera ili dječjih slikovnica), i hvala što ste vi koji se time bavite pokazali i nama koji o tome neznamo ništa .Kako to radite, nacrt,pa rezanje , pa spajanje nemojte se smijati , ali ja to tako zamišljam .
          Naročito mi se sviđa svinja i skakavac.
Na vrh
dominikmia View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 28 Travanj 2010
Lokacija: Czechoslovakia
Status: Offline
Bodovi: 6
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dominikmia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Lipanj 2010 u 22:07
da, nešto slično kako ste opisali.. ali za detalje ćete morati pitati božikovine... Moji uradci su već formirani djelomično, samo ih treba sastaviit, mislim na plošne puzzle i 3 D od kartona ... i meni se jako sviđaju sve...pauk posebice, dinosaur dino je fenomenalan ...nekako mi pauk poseban jer je najveći, a ni jelenja glava  nije na odmet..baš je fora ... Uglavnom, više o puzzlama, svim vrstama i održanim izložbama možete vidjeti na www.puzzleland.info ...još radimo stranicu ..forum moćda još nije u funkciji, no uskoro... ... MOžda idući tjedan uspijem napokon skočiti do Krapine pa me zanimaju one 3 D puzzle ili modeli ..mamut ??? to je u suvenirinici muzeja ili???? Moram ih pronaći i priložiti svojoj kolekciji, bit će baš prikalada za predstojeću izložbu u tamošnjem muzeju ..
 
hvala na informaciji ..
 
Na vrh
dominikmia View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 28 Travanj 2010
Lokacija: Czechoslovakia
Status: Offline
Bodovi: 6
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dominikmia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Lipanj 2010 u 22:10
Zaboravila jednu sitnicu... a nije opet nikako nije sitnica ...
Zahvaliti se što ste nas nazvali umjetnicima, mislim nas ljubitelje puzzli...većina ljudi to ne smatra umjetnošću nikakvom, argumenti su brojni ..ali ipak se nešto stvara ...web stranica je osmišljena i napravljena upravo s tom namjerom, da nas okupi... da pokaže čari i raskoš puzzlica, kako ih volim od milja nazvati .. pozdrav
 
 
Na vrh
sunceeee View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Kolovoz 2010
Lokacija: Hrv. zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1634
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sunceeee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Kolovoz 2010 u 22:14
pozdrav! Zanimljiv hobi, a i skup. Lijepo od tebe što si to podijelio sa svima nama. Clap
Nemoj da te život inpresionira, inpresioniraj ti njega!   Život je san - učini ga stvarnim! (Majka Tereza)
Na vrh
Božikovine View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 13142
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Božikovine Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Studeni 2010 u 03:28
Na vrh
Božikovine View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 13142
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Božikovine Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Studeni 2010 u 03:30
Na vrh
Božikovine View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 13142
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Božikovine Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Studeni 2010 u 09:54
Pošto šperploča nije prihvatljiv materijal za izradu modela namjenjnih klincima, bacamo se na izradu strojčeka - 3D printera.



Držite nam fige da uspijemo.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.