Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Savjeti > Uradi sam
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Hladnjača za cvijeće
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Hladnjača za cvijeće

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
hunodesign View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 15 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 4
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hunodesign Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Hladnjača za cvijeće
    Objavljeno: 04 Prosinac 2009 u 17:53
Pozdrav svima,ako neko ima ideju kako od starog frižidera
da napravim hadnjaču za rezano cvijeće,pošto sam otvorio cvjećaru,i htio bi da imam na stanju rezanog cvjrća da ne moram čekati dobavljače
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
sunceeee View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Kolovoz 2010
Lokacija: Hrv. zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1634
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sunceeee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Kolovoz 2010 u 23:15
Pozdrav! Probaj za savjet pitati administratora, iako mislim da si se snašo jer pitanje već dugo stoji! On se bavi uzgojem cvijeća pa zato hehehBig%20smile
Nemoj da te život inpresionira, inpresioniraj ti njega!   Život je san - učini ga stvarnim! (Majka Tereza)
Na vrh
branka78 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 29 Kolovoz 2010
Status: Offline
Bodovi: 1
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje branka78 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2010 u 00:58
I mene interesuje hladnjaca za cvijece, svaki savjet bi mi dobro dosao. Hvala unaprijed!
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Rujan 2010 u 19:58
moglo bi se napraviti i od starog frizidera. da se napravi malo veceg kapaciteta.
Prosiriti ga i napraviti vece zidove. a zidove dobro izolirati da se ne gubi temperatura. sto bi kostalo dosta novac.
 
Pitanje je kolika treba biti temperatura za održavanje.
 
ako treba prepravljati i povecavati temperaturu. to svaki elektricar bi znao napraviti termostat koji ce paliti i gasiti motor za hlađenje.
 
Bilo bi lakše od starog zamrzivaca napraviti jer on vec ima dosta veliki "spremnik" ako je i taj spremnik mal onda je najbolje potražiti kakvu staru hladnjacu.
 
ali mislim da bi stari zamrzivac bio jos najbolje riješenje. samo kod elektricara napraviti bolji termostat a reguliranje topline
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.