Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - prijenos slika na salvete
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


prijenos slika na salvete

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
more_sinje View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 21 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more_sinje Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: prijenos slika na salvete
    Objavljeno: 21 Siječanj 2010 u 23:27
Pozdrav svima! Nova sam na forumu, odnedavno sam se zainteresirala za Decoupage tehniku, a budući da sam i strastveni ljubitelj fotografije, htjela bih ako je moguće fotografiju spojiti s tom tehnikom. Naime, snimala bih motive koje bih prenjela na salvete (?) te Decoupage tehnikom oslikavala predmete. Da li netko zna može li se  fotografija nekom tehnikom prenjeti na salvete? Zahvaljujem na odgovoru!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Siječanj 2010 u 00:28
Dobro nam došlo more sinje!
Evo ti se prva javlja jedna koja ti ne može pomoći, al valjda će se javit i netko ko zna. Ja nikad nisam čula za prenos na salvete, a ako ima neka tehnika kojom se to može, bilo bi super. Ja sam sve slike prenosila u kompjuter, pa printala na obični papir. Ispadalo mi je dobro jer sam radila na drvetu i pazila da izrežem sve što bi se moglo vidit kao prijelaz. Na jednoj kutiji koju sam radila, ipak se vidio prijelaz-al šta mogu kadd mi se sviđala slika i nisam je se mogla ostavit.Naravno, salveta je puno bolja. Negdje sam pročitala da je netko printao na pelir papir..ako se dobro sjećam, od kad sam ga jednom davno koristila u kancelariji. On je tanji i dosta proziran pa mislim da bi bio skoro kao salveta, samo mene strah to ubacit u printer, da se ne zaglavi tamo.
Eto, nije baš da sam ti pomogla, ali sam ti bar poželila dobrodošlicu! Joj, super-ima i novijih od mene ovdje!! Wellcome, wellcome!!!!
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Siječanj 2010 u 18:44
Odi na dio"uputstva i savjeti" i tamo ima nekoliko tema u svezi printanja.
evo ti jedne
Prelistaj ostale teme ,mislim da ima još sličnihWink
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,266 sekundi.