Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Bolesti biljaka
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Ružmarin se suši
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Ružmarin se suši

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Ružmarin se suši
    Objavljeno: 12 Veljača 2010 u 21:16
Sklonila sam ružmarin (oko 3 godine je star koji je u tegli) u podrum da bih ga zaštitila od zime. Ovih dana sam primjetila da se je počeo sušiti Confused. U par dana sve su mu se iglice sasušile.Zalijevala sam ga povremeno,u podrumu ima mali izvor svjetlosti, temperatura je oko 8 stupnjeva, tu je prezimljavao i do sad pa sad nemam pojma što mu je Cry.Ima li itko kakav savjet što da učinim ???
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
rosa2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 29 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 2168
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rosa2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Veljača 2010 u 21:44
prehladno mu sigurno nije ,nemoj  nesto previse brinuti potjerat ce on opet ako ne sada u proljece sigurno kad ga izneses van,provjer ak mu nije premala posuda.Ijos jedno dal ti mozda tko kojim slucajem ide u podrum sa cigaretom ..........njihov dim ih ubija 100%.
cvijet za cvijet=buket
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Veljača 2010 u 22:01
Hvala rosa, ma buni me što prve dvije zime nije tako izgledao, a bio je također u podrumu Confused. Ali ovo za cigaretni dim (s cigaretom nitko ne ide k meni u podrum a a a) nikad nisam čula,prvi glas Stern%20SmileWacko.
Ima li itko još da mu se događa s ružmarinom što i meni ljudi,svaki savjet je dobrodošao Wink.
Na vrh
pasha View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 11 Veljača 2010
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 24
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje pasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Veljača 2010 u 15:46
Hladno mu nije sigurno, moj preživljava i ispod snijega , nigdje ga ne unosim.
Na vrh
Lavandablue View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 25 Travanj 2008
Lokacija: Yugoslavia
Status: Offline
Bodovi: 601
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lavandablue Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Srpanj 2012 u 17:53
Moj ruzmarin u tegli je slabo napredovao, i kad sam ga presadila nasla sam ogromnu glistu u zemlji. Veorovatno je grickala koren.

Druga stvar koja mu moze smetati korenu je previse vode.

Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Srpanj 2012 u 20:53
Ružmarinu je prije smetelo previše vode nego glista u tegli,glista rahli zemlju i ne grize korijenje.
Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Srpanj 2012 u 15:06
uH, VE ZNAM KAJ JE UBILO MOJE RUŽMARINE !!  nETKO PUŠI POKRAJ NJIH !!!smile40
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Srpanj 2012 u 15:10
Cigarete i ružmarin,dobro da u mom podrumu nitko ne puši.LOL
Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
kacunak View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Kolovoz 2013
Lokacija: BiH
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kacunak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Kolovoz 2013 u 10:47
Kad ruzmarin cvjeta? Jel biljka mora biti starija da bi pocela cvjetat? Moj je star oko godinu dana, od jedne grancice brzo je buknuo u lijep grm, ali tokom ljeta je malo usporio s rastom.
Na vrh
kacunak View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Kolovoz 2013
Lokacija: BiH
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kacunak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Kolovoz 2013 u 11:18
Prije mjesec dana sam mu i presadila zemlju, cini mi se da zbog toga malo i bojkotuje, pa primjecujem pokoju suvu iglicu i mirovanje. Inace nista strasno. Voljela bih samo jos iskustava da cujem, da se malo bolje upoznam s biljkom. Pisite vasa iskustva! Pozdrav svima.
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.