Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Ručni radovi i Izrada nakita
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - filcanje
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


filcanje

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
amor View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 28 Veljača 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 4
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje amor Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: filcanje
    Objavljeno: 01 Ožujak 2010 u 08:32
pozdrav svima!evo da i ja dam mali prilog svojim radovima od vune.
zovem se slađana,iz Bjelovara sam,majka troje djece,trenutno na porodiljnom i ono malo slobodnog vremena koristim za izradu nakita i predmeta od vune.


















Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Ožujak 2010 u 11:32
smile227smile227smile227 ...koooooji radovi!!!! Filcanje vune je nešto u čemu se nisam nikada okušala i zadivljena sam ovime što si nam pokazala u nastupnom postu. Dobro nam došla draga Amor, nadam se da ćeš se ovdje dobro osjećati, a da imaš što pokazati - imaš! S obzirom na troje djece i vrijeme koje oni iziskuju, još više si me zadivila ovako prekrasnim, promišljenim, raznovrsnim i savršeno napravljenim radovima od filcane vune... Bilo što da izdvojim bilo bi nepravedno, jer je svaki rad kompletno doradjen od ideje do realizacije... ipak, samo mrvičicu više sam gledala anđele, jer ih i sama radim u drugoj tehnici i silno ih volim, ali i sve drugo, od neobičnog i lijepog nakita preko šlapica, kutijica do ovih slatkih vila na kraju, sve je jednostavno prekrasno. Naravno i vrlo lijepa prezentacija... Bravooooo Bravo!Bravo!Bravo!Bravo!
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
amor View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 28 Veljača 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 4
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje amor Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Ožujak 2010 u 11:57
hvala
Na vrh
lluvia View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 626
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lluvia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Ožujak 2010 u 12:04
wow... ja sam zaaaaadivljena... ovo je prekrasnosmile211
Love rescue me, come fort and speak to me... rise me up and don't let me fall. No man is my enemy, my own hands imprisson me. Love rescue me.
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Ožujak 2010 u 15:31
Apsolutno predivni radovi smile227
Najviše me oduševi kad za neku tehniku uopće nisam zagrijana i onda netko prikaže
toliko lijepe radove u njoj da totalno promijenim mišljenje Embarrassed
Anđeli i vile su očaravajući, pogotovo njihove kose i haljinice,
ali ono što mi je najviše upalo u oko su "perlice" na crno-narančastoj ogrlici jer ti plodovi postoje u stvarnosti i ne znam im ime,
a usto su me oduševile filcane šlapice Smile Dobrodošla i svaka čast Thumbs%20Up
Na vrh
prila View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 551
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje prila Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Ožujak 2010 u 22:04
prekrasni radovi,a vile su predobresmile94.one male životinjice su preslatke,ma sve je tako dobro!!!smile141
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Ožujak 2010 u 15:19
dobro došla smile73! Radovi su predobri, pokušala sam nešto izdvojiti što bi mi bilo onako posebno, ali kad sam počela nabrajati još ovo, pa ovo, pa još i ovo, uh.......ma sve je prekrano i svaka ti čast da uz troje djece stigneš napraviti još nešto ovako lijepo. Bracvo!
ANĐELKA
Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Ožujak 2010 u 19:38
predivni radovi! papuče mi se posebno sviđaju Smile
Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Ožujak 2010 u 23:37
Bože,ne mogu vjerovati da netko može ovo napraviti,nemam pojma o ovoj tehnici ali ovo je predivno!smile73
Na vrh
amor View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 28 Veljača 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 4
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje amor Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2010 u 08:01
hvala svima
Na vrh
amor View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 28 Veljača 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 4
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje amor Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2010 u 09:03
još malo cvijeća "U SUSRET PROLJEĆU"





i privjesak "valentinovo"

Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2010 u 08:32
prekrasan buketić, a srčeko....preslatko!
ANĐELKA
Na vrh
Cimicifuga View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt 2017

Pridružen: 11 Studeni 2009
Lokacija: Velika Gorica
Status: Offline
Bodovi: 5167
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cimicifuga Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2010 u 12:06
Pa ovo je zbilja zgodno. Interesantna tehnika. Mogla bi nam pokazati kako se to radi...
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,189 sekundi.