Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt > Moj povrtnjak
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Krtek
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Krtek

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Krtek
    Objavljeno: 29 Travanj 2010 u 17:45
Dragi forumaši,
vjerujem da se većina vas sjeća Češkog animiranog filma Krtek, ali koliko god mi on bio sladak, njegovi mi rođaci rade tulum u vrtu i to me ne veseli koliko njih... Od nekoga sam jednom čuo da se može na pola metra u zemlju svakih nekoliko metara zakopati malo razbijenog stakla pa se navedena ljupka i omražena mi bića ne približavaju. No, kako ne želim niti pomisliti što se dešava s njihovim malim nožicama i njuškicama u bliskom susretu sa oštrim predmetom kao što je staklo, tražim savjete kako ih na što nježniji i pacifističan način udaljiti od mojeg djela. Probao sam one električne pulsare koji bi ih trebali tjerati, ali izgleda da sam jedan od onih koji nasjedaju na jeftine (ili malo skuplje) fore današnje marketniške industrije.
Molim vas da mi pomognete savjetom ili uputite na neko mjesto na forumu gdje je ova tema možda već obrađena.
Hvala
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
mandevila View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 341
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mandevila Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2010 u 18:10
Bok MEDO!
Moja susjeda u njihove rupe stavlja svježe orahovo lišće ,kao taj ih miris otjera a ja imam psa
jazavčara pa ih on riješi ili potjera ali svejedno oni dolaze.
A za ono sa flašom si čuo?
Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2010 u 20:22
Bok Mandevila! Hvala za savjet s lišćem. Što s flašom?
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2010 u 22:13
Znam da sam već svima dosadna , ali ću ponoviti moja metoda je 100 % uspjela kod mene ( na žalost mojih susjeda, jer krtice kod njih sada prave džumbus) i nije bilo niti jedne žrtve.

Od sredine stranice ( od 9 posta) ti je objašnjeno kako sam to uspjela sa samo tri rupe. Slično je sistemu boce , ali krtica dok si rekao keks začepi bocu i ništa od toga. Ovu rupu teško zatvori i za 10 dana.Wink

Evo ti link u mom dnevniku <>http://www.cvijet.info/forum/forum_posts.asp?TID=4425&PN=5
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2010 u 16:54
Jupiiiiii! Šmrcko, već danas otvaram bojno polje i krticama objavljujem rat. Čekam prvu novu hrpicu zemlje, a onda nek se čuvaju propuha! HVALAAAA!!!!!!!
Na vrh
jadranka4 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 25 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 437
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jadranka4 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Srpanj 2010 u 12:38
Ja poslušala savjet s rupama.Iskopala sam sedam rupa,prvi dan poslije iskopale su 4,5 novih humaka(dan prije rupa 17 humaka na 60-tak m2).Tjedan dana kasnije nema novih humaka tj dva sasvim na drugom kraju grunta.U početku su punile rupe rahlom zemljom,ali zadnji tjedan ništa.Možda zato što je jako vruće i zemlja se osušila.Rupe sam iskopala 24.lipnja na opću porugu moga muža.Ali krtica za sada nema.Želim i drugima uspjeh!
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,313 sekundi.