Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt > Moj povrtnjak
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Troskot,glava me boli
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Troskot,glava me boli

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
Karnevo View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 18 Svibanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Karnevo Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Troskot,glava me boli
    Objavljeno: 18 Svibanj 2010 u 05:59
Svako dobro i sve pohvale!
Evo me po prvi put na forumu a i inace u Cvjetinfo.-u. Pomorac sam po zanimanju, u slobodno se vrijeme bavim uzgojem povrca za kucnu potrebu kao hobi ali ????Cry
Imam problema sa korovom a najvise sa troskotom. U djardinu imam nekoliko mladih vocki a po sredini uzgajam povrce (smile96nes ti umene povrca,pomadore ,rikula, salata,blitva itako). Kako je skoro ljeto a djardin mi je pun toga kazina. Molio bi nekoga da mi da savjet  kako se rijesiti toga vraga,a i muka da bude jos gora prepuno mi je i puzeva. Sto ciniti a da ne zatrujem povrce koje imam posaditi ili je vec posadjeno.
Nevezano uz ovu temu imali ko mi dati web adresu sa idejama komina odnosnopopreta(male nase dalmatinske kucice u djardinu.)
Fala unaprijed
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
murtela View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 4
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje murtela Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Travanj 2011 u 07:42
Za puževe napuni tegle od kiseliša sa pužomorom i rasporedi po krajevima vrta.Puži će biti privučeni i ući će u bocu i tu ostati.samo pazi da u teglu ne uđe voda,polegni je nakoso. Vrt ostaje čist i nezagađen a puži polako nestaju.
Na vrh
mali_vrtlar View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 11 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 108
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali_vrtlar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2012 u 18:06
I ja muke  mucim sa troskotom Unhappy , ne znam za  niosta drugo osim motiku u ruke i u boj, ja ga se postepeno tako rijesavam...
zivot je lip, ako ga zivite u prirodi i sa zivotinjama
Na vrh
khan View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 03 Siječanj 2013
Lokacija: Marsonia
Status: Offline
Bodovi: 91
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje khan Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Siječanj 2013 u 00:16
posadi druge biljke koje zaklanjaju zemlju: indijsku jagodu, dobričicu, tratinčice, origano, pa za troskot neće ostati mjesta
Ako ne možeš biti visok dva metra, budi pametan dva metra.

-Miles Vorkosigan
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,270 sekundi.