Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Ostala hobistika > Razni hobi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - nirvana
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


nirvana

 Odgovori Odgovori Stranica  <12
Korisnik
Poruka
artibo View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 20 Lipanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje artibo Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Lipanj 2010 u 22:07
lijepi radovi jakooo...
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
nirvana View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 10 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 183
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nirvana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2010 u 15:32
Hvala Artibo na pohvalama!
Na vrh
nirvana View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 10 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 183
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nirvana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Lipanj 2010 u 19:18
ova je moj zadnji rad sa uljem.Radila sam dvije ovu veću kao vježbu i  koju sam ostavila sebi i manju koja je bila prijateljici za pir a zaželili su Galijuna.      
 
 
 
 
Na vrh
nirvana View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 10 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 183
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nirvana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Lipanj 2010 u 19:21
slika je dosta velika priko metra i po i uokvirena je crnim podokvirom pa zlatnim.Na slici pari da je na kantunima izrezana a to je crna boja.
Na vrh
nada-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1087
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nada-m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Lipanj 2010 u 20:28
Bravo Nirvana slika je jako zanimljiva sa "izrezanim"kantunima , ako sam dobro prevela čoškovima,sadržajna,more ima snagu i energiju , a bila bi odlična slika i bez jedrenjaka , apstraktna i snažna , meni emocije, koje neznam dali mogu dobro opisati, izaziva više more nego jedrenjak , a on je trebao biti glavni motiv(ako sam u pravu) Ja sam je tako doživjela , molim te da se ne ljutiš ovo nije kritika , ponajmanje negativna , samo opisujem svoj doživljaj.
Na vrh
nirvana View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 10 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 183
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nirvana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Lipanj 2010 u 00:13
Nado hvala na komentarima!Tila sam reč da je na slici ispala ka izrezana a u stvarnosti je normalna crna boja.Imate pravo glavni motiv su zaželjeli brod Galijun,uglavnom je on dosta težak za nacrtat (bar meni)i više mi paše za olovku zbog bezbroj jedara i konopa.Moram napomenut da sam tražila slike broda i po njima slikala jer nisam znala kako izgleda.
Na vrh
UltraDwlux View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 396
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje UltraDwlux Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Lipanj 2010 u 08:37
lijepa slika, sviđa mi se....osvježavajuća je kad se gleda..:d
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Lipanj 2010 u 11:53
Jako si me iznenadila-nisam znala da si jaka i kad je ulje u pitanju.

Slika je PREKRASNA...POSEBNA!!!!

Ja sam skužila da je crno boja, da nije ništa izrezano
(i plavuša nekad iznenadi, hehehehe ), i to slici daje, da ja to nestručno kažem, neki poseban efekt.
Svake oči drugačije vide-ja sam prvo primjetila brod, koji si odlično izvela, a more je priča za sebe-STRAAAŠNOOO MI SE SVIĐA. SVE, BAŠ SVE!!!!
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
nirvana View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 10 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 183
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nirvana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Lipanj 2010 u 12:06
Dwlux drago mi je da ti se sviđa i zahvaljujem.Embarrassed!Mare pametnice moja,fala na komentarima!Prvi put sam radila sa pastom (brod) i tila sam još reljefnije.Rođak mi je akademski slikar i u stanu imam sve njegove slike koje su rađene nemam pojima s čim uglavnom su debeli.,izbačeni motivi ne mogu objasnit.Probala sam i sa gipsom koji se skida i puca nakon sušenja e da je otkrit sve te tajne!Wacko
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Lipanj 2010 u 02:30
Ma ne vodi brigu,koji gips, ima ti u Arta taj dodatak u tubi za malo reljefnije...imam ga ja kući....a kad ćemo već bit tamo... ...bio je cca 50 kn, 120ml...isi onaj, tebi, po 2K, poznati proizvođač.
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
spalatina View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 02 Srpanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje spalatina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2010 u 22:31
Odmah poslije prezentacije u Art Shopu registrirala sam se da povirim što to rade moje nove poznanice... I imam što i vidit. Ej, naplavine su toliko dobra ideja, nadam se da ti prodaja ide dobro, jednostavno i efektno, čista petica.
Na vrh
nirvana View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 10 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 183
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nirvana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Srpanj 2010 u 11:57
Spalatina da ti poželim  prvo dobrodošlicusmile99!Drago mi je da ti se naplavine sviđaju ,zasada ih ne prodajem jer ne znam ni di ni kome,većinu ih ispoklanjam!Nadam se da ćeš i ti otvorit galeriju da se divimo i tvojim radovima!
Na vrh
leonarda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leonarda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Srpanj 2010 u 15:46
jako lijepa slika....bravoClapClap
The best an most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart. by leon@rda
Na vrh
nirvana View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 10 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 183
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nirvana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Srpanj 2010 u 18:45
Hvala Leonarda!
Na vrh
nirvana View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 10 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 183
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nirvana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Srpanj 2010 u 18:58
stari ruzinavi brod...



URL=http://www.cvijet.info//slike_cvijeca/decoupage/brodica/13157.aspx][/URL]
Na vrh
nirvana View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 10 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 183
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nirvana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Srpanj 2010 u 19:12
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Srpanj 2010 u 18:56
Odlično nirvana, odlično!!!
Svaka šast tvojoj mašti-umjetnica si, bez sumnje!
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
azriela View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 14 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 384
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje azriela Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2011 u 10:43
Nirvana prekrasni su ti svi radovi,osobito ovi od naplavina..stvarno jako,jako lijepo:)
dosadna ko tekut
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,281 sekundi.