Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Savjeti
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - cvijeće koje dobro podnosi sušu
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


cvijeće koje dobro podnosi sušu

 Odgovori Odgovori Stranica  <12
Korisnik
Poruka
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2008 u 14:42
Zanima me koje jednogodišnje biljke (do nekih 30-40 cm visine) dobro podnose sunce?? Imam dio gredice za cvijeće odmah uz zid koji je cijeli dan na sunčanoj strani, a kad su najveće vrućine cvijeće stagnira i suši se polako (mada zalijevam kad padne veče).Na tom mjestu ima malo strujanja zraka i vrlo je toplo tijekom dana, naročito ljeti.
 
E sad, što najbolje tu posaditi a da po mogućnosti i bujno cvate?
Biljkoznalci, pomagajte smile143
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2008 u 16:16
Ja bih posadila kadifice, imaš žute i narančast, uopće nisu zahtjevne, neće se naljutiti ako ih baš svaki dan ne zaliješ, niske su i jako dekorativne, a druge godine će se same izniknuti iz sjemena, koje će raznijeti vjetar.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2008 u 18:19
Imam kadifice, ove godine žute Smile
Ako još netko zna, da popunim prostor između njih iduće godine nekim cvijećem koje je isto nisko, svaki prijedlog dobro došao Thumbs%20Up
Na vrh
kika View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Srpanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 969
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kika Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2008 u 18:52
Prkos, Portulaca grandiflora, naprosto obožava sušu i sunce.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.