Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Ostala hobistika > Razni hobi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj hobi
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj hobi

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
Cvijetoholičar View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 20
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cvijetoholičar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Moj hobi
    Objavljeno: 23 Kolovoz 2010 u 15:46
Evo pa ja sam Ivan i moj hobi je slaganje LEGO kocaka. Također sam član Hrvatskoga Lego Kluba Kockice. No puno ljudi mješa igranje s kockicama i slaganje kockica... I samo da kažem da sam ja jedan od najmlađih na tom forumu (imam 11 god. i da, obožavam cvijeće Big%20smile) tako da svi oni koji jos imaju ili imaju djecu koja imaju kockice slobodno se registrirajte Smile


P.S. Nadam se da prihvaćate članove svih godina na ovome forumu Clap
Clap
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
sunceeee View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Kolovoz 2010
Lokacija: Hrv. zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1634
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sunceeee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Kolovoz 2010 u 22:12
Pozdrav! Ja imam djecu ali već veliku a dok su bili mali rado su se igrali legićima. Na žalost sve sam ih podijelila a bili svi originali. svaka ti čast što tako mlad a voliš cvijeće, ja bez njega i bez mačaka ne mogu disati oni su mi hrana za duh i tijelo!
Nemoj da te život inpresionira, inpresioniraj ti njega!   Život je san - učini ga stvarnim! (Majka Tereza)
Na vrh
UltraDwlux View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 396
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje UltraDwlux Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Kolovoz 2010 u 23:12
Pozdrav, i dobrodošao nebitna dob, bitno da se zabavlja ;). Nadam se da ćeš nam pokazati koju slikicu i upoznati nas malo sa hobiem, cheers
http://cvijet.info/forum/forum_posts.asp?TID=4753
Na vrh
KIKA '56 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 01 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 843
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KIKA '56 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Kolovoz 2010 u 09:46
-dobrodošao,samo naprijed i slike na stranicu
Na vrh
Cvijetoholičar View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 20
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cvijetoholičar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Kolovoz 2010 u 12:27
Oh ok. Pa mogu vam pokazati par kreacija osnivača kluba. Evo ovdje ih mozete pogledati: http://mocpages.com/home.php/10605

P.S. Hvala na komentarima Big%20smile

Na vrh
UltraDwlux View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 396
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje UltraDwlux Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2010 u 18:26
Čini se kao puno slaganja :) jel se svi ti djelovi kupuju gotovi (prozor, vrata, buradi ) ? Čini se i kao skup hobi koliko vidim.

http://cvijet.info/forum/forum_posts.asp?TID=4753
Na vrh
sunceeee View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Kolovoz 2010
Lokacija: Hrv. zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1634
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sunceeee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2010 u 21:07
pozdrav! Malo sam gledala gotove građevine svijeta. To je nevjerojatno kako je sve precizno napravljeno, boje cvijeće auti, ljudi ... ma sve od reda. Svaka čast! Kapa dolje! Za to treba puno strpljenja, truda a bogami i novaca. smile141
Nemoj da te život inpresionira, inpresioniraj ti njega!   Život je san - učini ga stvarnim! (Majka Tereza)
Na vrh
Cvijetoholičar View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 20
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cvijetoholičar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2010 u 13:55
Originalno poslano od člana UltraDwlux UltraDwlux napisao:

Čini se kao puno slaganja :) jel se svi ti djelovi kupuju gotovi (prozor, vrata, buradi ) ? Čini se i kao skup hobi koliko vidim.




Pa sve ovisi, ako su manje građevine onda vrata, prozora i ostalog ima u jednom dijelu ali ako imaš kockica možeš sve to složit sam. I da skup je hobi, ali ja sam još mlad tako da imam vremena nakupovat kockica, i postoje internsetski dućani gdje se može kupovati zasebni dijelovi, a postoje i "setovi" koje ima u turbo limaču i ostalim dućanima.
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2010 u 20:11
ovo je fenomenalno! Thumbs%20Up
žao mi je što nisam bila na izložbi u Tehničkom muzeju Confused
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,281 sekundi.