Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Ostala hobistika > Razni hobi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Glinamol...
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Glinamol...

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
antun007 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 1709
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antun007 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Glinamol...
    Objavljeno: 27 Kolovoz 2010 u 21:53
Može li mi netko reći kako da radim posude za cvijeće od glinamola.....moj je glinamol terakota.....i sad sam napravio oblik posude i ona se suši a trebam li ju poslije peči u pečnici da bih mogao u njoj držati cvijeće...i na kojoj temperaturi.......
Zašto volim kaktuse?Nikom ne daju da ih ljube.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Kolovoz 2010 u 06:43
mislim da glinamol nije pogodan za izradu posuda za cvijeće, koliko znam on nije postojan na vlagu
možda da za ukrasiti već postojeću posudu za cvijeće

sigurna sam da ima puno većih stručnjaka od mene koji će ti sa sigurnošću znati odgovoriti
Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2010 u 14:28
Antune, ja sam se nekada igrao glinamolom i ne treba ga peći. Možeš ga impregnirati raznim supstancama koje se mogu naći u odjelima s građevinom (pogledaj sredstva za impregnaciju knaufa), ali to će ti bit dosta skupa igra jer ni sam glinamol nije baš previše jeftin pa se ova opcija s ukrašavanjem gotovih proizvoda čini isplativija. Uostalom, pokušaj od nekog drugog materijala izraditi posue, ako već želiš da budu tvoji originali pa ih onda samo dovršiti glinamolom izvana.
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,125 sekundi.