Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Uređenje i planiranje vrta
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - ja pocela
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


ja pocela

 Odgovori Odgovori Stranica  <12
Korisnik
Poruka
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2007 u 21:08
Ja ne znam kako se zovu,no znate koje su to biljke,pa onda znate i koliko to jako miriši pogotovo u jutro i sad navečerTongue
 
 
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2007 u 21:10
da nije možda phlox.
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2007 u 21:12
Ne znam,no ja ionako ne znam većinu biljaka kako se zovu,meni je bitno da su lijepeBig%20smile.A ove jesu,samo što ih nisam preko dana slikala pa ne dolazi do izražaja sva ljepota njihova
Na vrh
lana2 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
DONATOR

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 4717
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2007 u 07:56
ShashaClap Slažem se. Važno je da ti dobro uspjevaju a evo zahvaljujući blagodatima tehnike i mi možemo uživati barem u pogledu ako ne i u mirisu.
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2007 u 19:52
a sad kad karanfilići procvatu,koji mirisThumbs%20Up,ruže su već u pupoljcima,ajme sve cvate,uživam biti vani makar se naradila do bolaWink
Na vrh
Donata View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2260
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Donata Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2007 u 19:06
Originalno poslano od člana Donata Donata napisao:



I ja sam zavrnula rukave, jučer i očistila cijelo korito, rasadila ostosperum  koji je nikao u neograničenim količinama.
Baš me zanima koje će biti boje???Nisam sačuvala ništa od prije!! Sunce je tu pa sam odmah dobila volju da to ove
godine izgleda super!!!


Evo obećala sam vam slikice ....Tako je to bilo u početku a sada se ipak zazelenilo...


Još čekam keramičara...Confused
 
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Lipanj 2007 u 00:11
Predivno izgleda!!! 
Na vrh
lana2 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
DONATOR

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 4717
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Lipanj 2007 u 22:12
Super je Donata, a tek kad dođu pločice bit će to pravi mali raj.
Na vrh
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Lipanj 2007 u 13:50
Donata
Na vrh
angi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Travanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 1139
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje angi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Lipanj 2007 u 17:47
super je ova usporedba početka i vrhunca cvijeta,
i to sve za par mjeseci,
tko bi i gledao pločice pored te ljepote cvijeća i još more u ''daljini'' ,
bravo Donata ClapClapClap
 
ps/ kako si samo ''nagovorila'' Cvijećepazitelja na poziranje
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Lipanj 2007 u 21:37
DOnata , super je !!! Pogotovo ovi veliki cvijetnjaci, uvijek daju poseban štih vrtu i terasi!
Na vrh
Donata View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2260
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Donata Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Lipanj 2007 u 22:38
Originalno poslano od člana angi angi napisao:

super je ova usporedba početka i vrhunca cvijeta,
i to sve za par mjeseci,
tko bi i gledao pločice pored te ljepote cvijeća i još more u ''daljini'' ,
bravo Donata ClapClapClap
 
ps/ kako si samo ''nagovorila'' Cvijećepazitelja na poziranje


U njegovih 11 godina cvijećepazitelj već zna gdje se treba smjestiti..
A više me ni ne gleda čim imam fotić u rukama...Confused Kad je na skoro svakoj drugoj sličici...Big%20smileBig%20smileBig%20smile
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Lipanj 2007 u 22:57
a ne zna se sta je ljepse, on ili cvijece

Ažurirao administrator - 26 Lipanj 2007 u 22:58
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Lipanj 2007 u 23:06
Originalno poslano od člana administrator administrator napisao:

a ne zna se sta je ljepse, on ili cvijece

Ja ostala malo zbunjena, pa morala otići pogledati tko je to "on"!!! LOL
Stvarno je predivan i on!!! Cvijeće ne trebam niti komentirati!!! Wink
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2008 u 15:09
Donata terasa ti je prelijepa, ali imam i pitanje, ovo žuto cvijeće, jesu to margarete ili???Thumbs%20Up
Na vrh
Sensa View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 18 Ožujak 2008
Lokacija: Yugoslavia
Status: Offline
Bodovi: 51
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sensa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2008 u 17:46
Joj Donata koliko prostora i divnog korita! A sta ono lepo visi tamo u kosari?
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.