Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Cvijeće foto... > Moj grad u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Lič (Gorski kotar)
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Lič (Gorski kotar)

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 222324
Korisnik
Poruka
vijolica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 1265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vijolica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Siječanj 2013 u 22:36
Pročitala i pogledala do kraja-mogu samo reći -svaka čast
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Nataly View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2009
Lokacija: Lič
Status: Offline
Bodovi: 2666
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nataly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Siječanj 2013 u 17:52

Već dugo nisam bila u svojoj temi i očito sam propustila goste koji su svratili. Hvala svakom posjetiocu koji Lič posjeti virtualno a neki forumaši su to učinili u stvarnosti. Neki su već više puta bili u Liču, a najsvježiji primjer je jučerašnji dolazak Jagode i BlankeC.

Naime, jučer je u Liču osnovano Gljivarsko društvo Grljak. Grljak je lokalni naziv za livadnu pečurku. Obzirom da je Jagoda tajnica gljivarske udruge Ožujka iz Rijeke, a Blankac njihova blagajnica, pozvali smo ih u goste.




Iduća fotka također ima zajednički naziv: gljivari - cvjećari. Tu su nam se priključili Držislav i NivesZ.



Na vrh
Nataly View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2009
Lokacija: Lič
Status: Offline
Bodovi: 2666
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nataly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Siječanj 2013 u 18:06

Pošto je to bila osnivačka skupština imali smo i tortu u obliku Grljka (pečurke). Na ovoj slici vidite (a možda koga i prepoznate Wink) predsjednika društva kako reže tortu te tajnicu i ovjerovitelja zapisnika kako pozorno prate svaki rez.




Jagoda ima lijepu sliku torte pa bi voljela da je stavi u ovu temu.

Prije torte jeli smo nezaobilazni lovački gulaš i njoke...



...i naravno friško pečeni kruh....






Na vrh
Nataly View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2009
Lokacija: Lič
Status: Offline
Bodovi: 2666
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nataly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Siječanj 2013 u 18:08

Blagajnica (također vam je poznata) je ozbiljno shvatila svoju funkciju i odmah počela skupljati novce za članarinu.


Na vrh
Nataly View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2009
Lokacija: Lič
Status: Offline
Bodovi: 2666
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nataly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Siječanj 2013 u 18:13

Na skupštini su bili gosti iz gljivarskog društva Ožujka iz Rijeke i Boletus iz Umaga.







Dobili smo lijepe poklone i hvala im za to. Nemam baš evidentiran svaki događaj jer sam imala drugih obaveza (stoga sam neke slike "ukrala" frendu (poznat je Osječankama) jer je i on bio nazočan).







Na vrh
Nataly View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2009
Lokacija: Lič
Status: Offline
Bodovi: 2666
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nataly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Siječanj 2013 u 18:16

Goste smo potom odveli u Kulturno povijesnu zbirku








.. u kojoj smo također iskoristili trenutak za krnju cvjetno-gljivarsku sliku



Na vrh
Nataly View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2009
Lokacija: Lič
Status: Offline
Bodovi: 2666
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nataly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Siječanj 2013 u 18:21

U zbirci je bilo hladno pa smo goste iz morskih krajeva odveli na topao čaj i kavu u kafić.





smile78
Na vrh
trava View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 08 Kolovoz 2010
Lokacija: Zadar
Status: Offline
Bodovi: 657
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje trava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Siječanj 2013 u 19:05
Čestitam na novoosnovanom društvu.Svako dobroThumbs%20Up
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Siječanj 2013 u 07:56
Lijepo vas je vidjeti...
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Silvy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 28 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2406
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Silvy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2013 u 20:31
U Liču svako malo nešto novoga.Tongue
Čestitke na novoosnovanom Gljivarskom društvu Grljak!
Svim članovima želim puno uspjeha i druženja. smile78
Na vrh
dijana7566 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka

DONATOR

Pridružen: 25 Veljača 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 3643
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dijana7566 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2013 u 22:42
Evo i mene do Liča(bar virtualno) Raduje me vidjeti  poznata lica. Kod vas se uvijek nešta događa. Super! Poseban pozdrav fotografu. Fotografije su mu tako fenomenane da bi se zbog njih mogao ukjučiti na cif i počastiti nas svojim radovima. Kakve bi to slike gjiva bile! Svim članovima puno uspjeha i puno gljiva!
Pozdrav iz Osijeka
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2013 u 01:18
Lijepo ste nas počastili dragi prijatelji gljivari iz Liča..Bilo je ugodno družiti se sa vama na vašoj Osnivačkoj skupštini. Želim vam puno uspjeha u radu. Kad trebate pomoć samo se javite, mi smo vam prvi susjedi i uvijek ćemo rado pomoći...
sutra je novi dan
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2013 u 18:53
Evo ponovo se vratih u Lič i pomislih da mi je tu biti i uživo, Nataly draga, uvijek vijerno dočaraš zbivanja, tako da i mi ostali se osjećamo kao da smo tamo. Preljepo duženje i pozdrav svima onima koje poznam osobno i onima koje poznam samo virtualnosmile78
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2013 u 20:59
Originalno poslano od člana Nataly Nataly napisao:


Već dugo nisam bila u svojoj temi i očito sam propustila goste koji su svratili. Hvala svakom posjetiocu koji Lič posjeti virtualno a neki forumaši su to učinili u stvarnosti. Neki su već više puta bili u Liču, a najsvježiji primjer je jučerašnji dolazak Jagode i BlankeC.

Naime, jučer je u Liču osnovano Gljivarsko društvo Grljak. Grljak je lokalni naziv za livadnu pečurku. Obzirom da je Jagoda tajnica gljivarske udruge Ožujka iz Rijeke, a Blankac njihova blagajnica, pozvali smo ih u goste.




Iduća fotka također ima zajednički naziv: gljivari - cvjećari. Tu su nam se priključili Držislav i NivesZ.



 
 
Moje zgodne cvjetne prtijateljice Hug
 
 
Rijeka

Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Ožujak 2013 u 16:39
pozdrav djevojci iz Ličasmile78
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2014 u 23:50
Dugo me nije bilo na ovim stranicama . Danas sam dosla nadajuci se da cu vidjeti slikice
"Gorski Kotar u Zagrebu" , jer , nazalost mi nismo mogli doci na Jelacic plac .

Draga Nataly , cesto se sjetim na tebe i Lic , pogotovo kad pogledam na ovo lijepo drvce ,
za ciju mladicu te Mirko molio ! Eto , ovako izgleda danas :

                                                                              
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2014 u 00:29
Navraćala sam da vidim stanje u Natinom vrtu (izvini kako da ga nazovem, nemre Natalyinom LOL ), nakon ove teške zime. Ali Nataly nigdje nema Cry
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Svibanj 2014 u 23:49
Ko kaže da je nema?Evo nas 05.05.2014.U vezi vrta mi je samo rekla da je puklo zaleđeno stablo ili grana i oštetila auto.Nismo imale baš vremena za razgovor.

Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
Silvy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 28 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2406
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Silvy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2018 u 22:56
Skoro će bit 4 g. da nema naše fotografkinje i izvjestiteljice?!
Znam, ima posla.
Samo sam došla vidjeti ima li što novog.
Puno pozdrava iz ledenih Njivica, Jadranova, Omišlja.
Trenutno je -3°C, a uz buru -13°.
:-*
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 222324
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,289 sekundi.