Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Oglasi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - POKLANJAM, nudim,darujem, dijelim cvijeće
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


POKLANJAM, nudim,darujem, dijelim cvijeće

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 131415
Korisnik
Poruka
mememe View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: ZG / PU
Status: Offline
Bodovi: 578
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mememe Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Kolovoz 2015 u 13:22
Originalno poslano od člana mememe mememe napisao:

edit moderator: poruka premještena iz teme Adenium obesum
Dragi forumaši, 

prošle godine sam poklonio 5-6 arabicuma jednoj osobi ali nažalost osoba nije shvatila naputke o uzgoju pa mi ih je vratila natrag gotovo pa za u komposter jer su cijelo vrijeme bili gotovo potopljeni vodom. Iz sažaljenja sam ih pokušao spasiti, izvadio iz supstrata, odrezao sve trule djelove korijena, posipao cimetom i nakon tjedan dana vratio u porozni supstrat. Sad su nakon presađivanja odbacili svo lišće ali krenuli su dalje vegetacijom.

Razlog zbog kojeg sam ih poklonio je da radi selidbe više nemam adekvatan prostor za tolike biljke, pa sam se odlučio javiti ovdje. Znači poklanjam 5-6 (pišem 5-6 jer je jedan još uvijek pod upitnikom) arabicuma u dobre ruke. Nažalost, ponuda vrijedi samo za ZG jer više ovakve biljke ne šaljem poštom.

Isto tako ako je tko zainteresiran, poklanjam i dva pachypodiuma succulentuma.  Javite se u PM tko je zainteresiran.




Htio sam se ovim putem ispričati forumašicama koje su se javile na ovaj oglas, zbog osobnih problema o kojima neću sad sam zapustio i ovaj hobby i forum. Srećom, problemi su prošli ali arabicumima na kraju nije bilo spasa.

Ostala su ona dva pachypodiuma succulentuma koje sam nudio, tko je i dalje zainteresiran nek se javi (napominjem da ne šaljem poštom).
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
AdrijanaM View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 11 Svibanj 2014
Lokacija: Čakovec
Status: Offline
Bodovi: 384
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje AdrijanaM Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Listopad 2015 u 19:31
Poklanjam gomolje crvenolisne  i zelenolisne Kane . Moguća primopredaja u Čakovcu ili šaljem paket. Javite se u pp. ako ste zainteresirani.

Na vrh
irisica View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 12 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 76
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje irisica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Listopad 2015 u 07:09
AdrijanaM jako želim crvene kane ako ih još imaš.
Na vrh
AdrijanaM View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 11 Svibanj 2014
Lokacija: Čakovec
Status: Offline
Bodovi: 384
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje AdrijanaM Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Listopad 2015 u 08:30
Kane podijeljene brzinski. 
Na vrh
dadacvjetić View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 23 Srpanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 362
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadacvjetić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Studeni 2015 u 21:29
Nudim sadnice:  sitnolisnog bambusa  ( visina sadnice 1-1,5m)
                          glicinije
                          ljubičaste iglice
             reznice : sitnolisne hoje


Tražim:  sanseveriju visoku (sablje sa žutim ili bijelim rubovima)
             listiće  begonije kraljevske ili rex
             sadnicu paprati jelenjak
             sadnicu/pelcer difenbahije
             sjeme bijelih vrtnih datura

živi svaki dan ko da ti je posljednji.
Na vrh
dadacvjetić View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 23 Srpanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 362
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadacvjetić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Prosinac 2015 u 20:12
Difenbahija nabavljena.

Ako neko ima reznicu ginore, nudim nešto gore s popisa.

živi svaki dan ko da ti je posljednji.
Na vrh
sasafras View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Listopad 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1257
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sasafras Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Siječanj 2016 u 20:25
dadacvijetic, imam ja dvije vrste bijelih datura. Nemam baš puno sjemena. Ustvari moram to naći. Ne sjećam se ni koliko je ostalo. To sam mjenjao prošle godine na MES. Doduše od tamo mi neko sjeme i nije proklijalo ali možeš dobiti pa probaj.

Dali bi ta tvoja sitnolisna Hoja bila dobra za vrt u boci? Imam tri staklene boce od, štajaznam, 20, 30, 40 litara (baš u takvima je tu na forumu pravio i fotkao Voki) pa se ja spremam već sigurno dvije godine raditi vrt u boci ali nikako vremena.
Ništa mi ne pada na pamet
Na vrh
dadacvjetić View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 23 Srpanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 362
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadacvjetić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Siječanj 2016 u 22:28
Sasafras, sitnolisna hoja može biti jako lijepa u boci, a imam i drugih biljčica koje mogu biti u vrtiću u boci, narezat ću ti reznica i napisat postupak pa uživaj, to ću ti poslat sa rozigrantom, samo mi u pp napiši kad da šaljem. 

Lijep pozdrav Smile.

živi svaki dan ko da ti je posljednji.
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Siječanj 2016 u 20:16
dadacvjetić....kakva je to sitnilisna hoja?
Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
nata07 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 904
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nata07 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Veljača 2016 u 12:45
Mijenjala bi astilbe: željela bih crvene ili bijele a imam roza ...
ako vas nitko ne voli, cvijeće će vam sigurno uzvratiti
Na vrh
nata07 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 904
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nata07 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2016 u 17:23
Ako netko želi sadnice rabarbare nek se javi ....
ako vas nitko ne voli, cvijeće će vam sigurno uzvratiti
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2016 u 14:52
pozzz ja bih rado rabarbare...što može zauzvrat Tongue 
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2018 u 23:28
Nudim sadnice zute zlatoglavice -trajnica.

Na vrh
nata07 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 904
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nata07 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2018 u 19:55
Ja bi sadnicu zlatoglavice ako još ima ...
ako vas nitko ne voli, cvijeće će vam sigurno uzvratiti
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2018 u 14:19
ima ih ,ne brini Wink
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2018 u 14:06
Originalno poslano od člana maslacak7 maslacak7 napisao:

Nudim sadnice zute zlatoglavice -trajnica.



maslačak, zašto se zlatoglavica kod mene ponaša kao dvogodišnja biljka?

imala sam je dva puta i uvijek isto, posadim mladu biljku, dogodine cvate i nakon cvatnje vene...
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 131415
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,285 sekundi.