Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Ručni radovi i Izrada nakita
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Sheme za heklanje
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Sheme za heklanje

 Odgovori Odgovori Stranica  <12
Korisnik
Poruka
bili cvitak View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 03 Siječanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 329
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bili cvitak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2012 u 20:42
cvijet treba sunce da bi bio cvijet, čovjek treba ljubav da bi bio čovjek
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
bili cvitak View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 03 Siječanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 329
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bili cvitak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2012 u 20:44
cvijet treba sunce da bi bio cvijet, čovjek treba ljubav da bi bio čovjek
Na vrh
bili cvitak View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 03 Siječanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 329
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bili cvitak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2012 u 20:45
cvijet treba sunce da bi bio cvijet, čovjek treba ljubav da bi bio čovjek
Na vrh
bili cvitak View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 03 Siječanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 329
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bili cvitak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2012 u 20:47
cvijet treba sunce da bi bio cvijet, čovjek treba ljubav da bi bio čovjek
Na vrh
bili cvitak View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 03 Siječanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 329
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bili cvitak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2012 u 20:50
cvijet treba sunce da bi bio cvijet, čovjek treba ljubav da bi bio čovjek
Na vrh
bili cvitak View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 03 Siječanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 329
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bili cvitak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2012 u 20:52
cvijet treba sunce da bi bio cvijet, čovjek treba ljubav da bi bio čovjek
Na vrh
furka View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 19 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 1
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje furka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Ožujak 2012 u 20:43
Ako koga zanimaju sheme za heklanje: prava stranica je: http://www.heklanje.net/
Na vrh
srna View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 17 Travanj 2012
Lokacija: Beograd
Status: Offline
Bodovi: 10
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje srna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Kolovoz 2012 u 23:49
Originalno poslano od člana bili cvitak bili cvitak napisao:

Na vrh
srna View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 17 Travanj 2012
Lokacija: Beograd
Status: Offline
Bodovi: 10
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje srna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Kolovoz 2012 u 23:49
e ovaj imam uradila ja :)))))))
Na vrh
ivana30 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 14 Svibanj 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivana30 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Veljača 2013 u 15:05
 Zanimljivi radovi...nešto je sve zamrlo...neheklate više ili?
Moram reći,odkada sam saznala za ovo čudo od interneta,sve slabije mi je igla u rukama Unhappy
Na vrh
sandrak View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2013
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 8
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sandrak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2013 u 08:21
Evo i mene,šeme su prekrasne.Volim heklanje i imam puno heklanih radova,a i vezeni.Zanima me dali netko ima šemu heklanog stoljnjaka leptira.Imam dosta šema,pa dok skužim kako stavljati slike šaljemWink
Na vrh
sandrak View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2013
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 8
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sandrak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2013 u 08:33
[URL=http://www.cvijet.info//slike_cvijeca/decoupage/hekla
Evo ovo trnutno radimWink
Na vrh
JelenaCrochet View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 23 Ožujak 2013
Status: Offline
Bodovi: 4
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JelenaCrochet Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Listopad 2013 u 09:50
www.hekloteka.comevo jedne šemice
Na vrh
JelenaCrochet View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 23 Ožujak 2013
Status: Offline
Bodovi: 4
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JelenaCrochet Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Listopad 2013 u 09:52
http://www.hekloteka.com - http://www.hekloteka.com

Na vrh
andrijana View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 08 Lipanj 2013
Status: Offline
Bodovi: 2
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrijana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2014 u 22:55
ljepi pozdrav  još  am nova  jer  se nesnalazim ovdje  ali trebala bi  pomoč dali ima  netko  heklani stoljnjak  sa orhidejama ja imam sliku ali  nemogu  uvečati   za šemu bude  mutno  i nevidi se ljepo   pa  molila bi  ako neko ima da stvai  hvala

Na vrh
Mina42 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 12 Lipanj 2014
Lokacija: ZAGREB
Status: Offline
Bodovi: 1
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mina42 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2014 u 16:40
može li mi neko objasniti kako čitati šeme ,do sad sam heklala gledajući u radove ,nisam sigurna dali bi uspjela sa šema a ovdje ih ima predivnih .
Na vrh
Cimicifuga View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt 2017

Pridružen: 11 Studeni 2009
Lokacija: Velika Gorica
Status: Offline
Bodovi: 5167
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cimicifuga Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2014 u 23:37
Draga Mina42 evo ti link pa ćeš tu vidjeti kako čitati šeme.

Na vrh
JelenaCrochet View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 23 Ožujak 2013
Status: Offline
Bodovi: 4
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JelenaCrochet Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Srpanj 2014 u 11:30
Evo još jednog sajta sa šemama
http://www.iglakonac.com/seme-za-heklanje/

evo i nekih od njih koje su se meni svidele




Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,156 sekundi.