Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Ostala hobistika > Razni hobi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Malo umjetnine
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Malo umjetnine

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
Tanja 20 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 20 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 294
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tanja 20 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Malo umjetnine
    Objavljeno: 01 Veljača 2011 u 21:22
Evo podijelila bih s vama svoje radove od umjetnog cvjeća
pa valjda će vam se svidjeti...
Umjesto ove slikice bile su neke bezvene šare koje se uopće nisu uklapale sa okvirom, tako da sam ja odlučila to promijeniti, nadam se da vam se sviđa moj crtež.


Ovo je pravila moja majka, inače se bavi aranžiranjem umjetnog i živog cvjeća. Eto barem sam to pokupila od nje :)


A ovo sam ja išla malo kupit od nje, pa mi je na kraju ovak ispalo, no super mi se uklapa u moju plavu sobu.


Kad se ruka uhvati kista....





Mašta radi svašta.





Na ovo sam jako ponosna, radila sam ju mjesec dana. Par me osoba pitalo da li je na prodaju, ma koliko god vrijedila ovakvu umjetnost koju sam stvorila i koja će me zauvijek podsjećat na neke stvari ne prodaje se nikome, zar ne???



Bit će toga još, samo me treba uhvatit želja i inspiracija.
"Velika srca vole, dok mala traže da budu voljena"
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Tanja 20 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 20 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 294
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tanja 20 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Veljača 2011 u 22:10
Ah, sad sam razočarana, tek sa sad vidjela sve one temice o ručnim radovima i predino je sve, a ja se ovdje dičim sa ovakvim stvarima.
Više nisam tak ponosna, a i to je početak...
"Velika srca vole, dok mala traže da budu voljena"
Na vrh
Cimicifuga View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt 2017

Pridružen: 11 Studeni 2009
Lokacija: Velika Gorica
Status: Offline
Bodovi: 5167
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cimicifuga Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Veljača 2011 u 22:37

Ma, kakvo razočaranje u sebe! Trebaš biti ponosna jer si napravila krasne crteže / aranžmane / instlacije!

A maketa je odraz tvoje čvrste volje i ustrajnosti. Samo tako nastavi, imat ćemo mi još puno toga od tebe vidjeti.
Na vrh
Tanja 20 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 20 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 294
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tanja 20 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Veljača 2011 u 12:28
Originalno poslano od člana Cimicifuga Cimicifuga napisao:

Ma, kakvo razočaranje u sebe! Trebaš biti ponosna jer si napravila krasne crteže / aranžmane / instlacije!A maketa je odraz tvoje čvrste volje i ustrajnosti. Samo tako nastavi, imat ćemo mi još puno toga od tebe vidjeti.

A valjda je tako.
Hvala ti.
"Velika srca vole, dok mala traže da budu voljena"
Na vrh
Olja View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Siječanj 2011
Lokacija: Yugoslavia
Status: Offline
Bodovi: 842
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Olja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Veljača 2011 u 17:02
Tanja20,
samo napred,sve je lepo i vrlo kreativno....posebno mi se svidja
maketa kucice...smile78
Na vrh
Heliofit View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 459
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Heliofit Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Veljača 2011 u 21:24
Prijelijep materijal, fantastične ideje i nevjerovatna domišljatost i talenat...Posebno pohvaljujem smisao, izražajnost i emociju koka je itekako primjetna...
Lijep pozdrav
Na vrh
Tanja 20 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 20 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 294
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tanja 20 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Veljača 2011 u 21:35
Hvala vam zaista, malo me spustilo kad sam vidjela ostale radove, ali svatko je talentiran za ponešto.
Koku sam pravila od glinamola kao i dimnjak, ali nije koka već je roda...
No nema veze, sve su to ptice zar ne??
:):):):):):):):):)
"Velika srca vole, dok mala traže da budu voljena"
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Veljača 2011 u 16:16
Bas si fino rekla,masta radi svasta,
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Veljača 2011 u 12:28
tanja divni su mi ovi radovi, i mamin i tvoji
a kućica i dvorište su mi preslatki...
i nemoj slučajno da te obeshrabre i pokolebaju tuđi radovi, ako ti je ovo u nicku broj godina još ćeš ti puno toga napraviti i imati za pokazati
a tuđa djela nek ti samo budu inspiracija, a ne "konkurencija"
Na vrh
Tanja 20 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 20 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 294
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tanja 20 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Veljača 2011 u 17:21
Hvala ti Natalija, da to su moje godine, a svake godine si pametniji kak kažu, he he
"Velika srca vole, dok mala traže da budu voljena"
Na vrh
Tanja 20 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 20 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 294
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tanja 20 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2011 u 17:20
Ja sam se počela baviti zlatovezom, na kraju sam skužila da mi to najbolje ide, ovo su moji prvi radovi.

Ovo je namijenjeno za moje nečakinje Ellu i Niku.

A ovo sam malo crtala kod svoje frendice po kući, nije baš nešto, ali eto:



"Velika srca vole, dok mala traže da budu voljena"
Na vrh
Rose_11 View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 05 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 83
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Rose_11 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2011 u 12:39
Tanja 20   Maštovito, kreativno, raznoliko, ljepo , samo naprijed sa izrazom svog talenta i neka ti djela drugih budu dodatni poticaj za rad.Zaista je sve za pohvalu.Pozdrav Rose11
Na vrh
Tanja 20 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 20 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 294
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tanja 20 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2011 u 17:16
Hvala ti rose 11, ma samo se treba uhodat i ići će sve lijepo...
"Velika srca vole, dok mala traže da budu voljena"
Na vrh
tinki View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 35
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tinki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2011 u 08:51
Prekrasno, sviđaju mi se crteži na zidu, samo naprijed, svaki novi rad otvara novu ideju...Clap
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2011 u 14:29
Tanja, svestrana si baš!
Ima tu svašta lijepog za vidit. Posebno izdvajam ono ispod "mašta radi svašta" i ovu kućicu s dvorištem.
Ček, zaboravila sam posebno spomenit i onu plavu sliku s cvijećem koja se uklapa u plavu sobu- jako zanimljivo!
A i mama ima dara, ima,ima!
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
Tanja 20 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 20 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 294
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tanja 20 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2011 u 18:52
Ma, ne znam da li majka još ima šta kad sam sve pokupila od nje. I sada vidim kako će me to u životu koštati i živaca i zdravlja. Inače ona je zaposlena, i onda kada dođe kući onak umorna čeka ju plastenik koji sam slikala na "dnevnik radova by Tajči", i ogromna bašća.
Prije nekoliko godina jedva se odvojila od aranžmana krizantemi i špina, ali opet si je zadala puno posla. Kako ona kaže: "kad me srce zove".
A vidim da i ja sve više sličim njoj, samo bi nešto uzgajala i proizvodila od svojih ruku. Ma neka ustvari, svatko ima svoju zanimaciju pa tako i ja.
"Velika srca vole, dok mala traže da budu voljena"
Na vrh
Nena3110 View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 18 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 98
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nena3110 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2011 u 22:14
Divna galerija radova, sve je zaista lepo i raznovrsno, dakle umetnica na svim poljima, ali cveće u prvom planu.
Uvek!smile71
http://nena3110.blogspot.com
Na vrh
Nives3333 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 4
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nives3333 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Ožujak 2012 u 12:32
Na vrh
llj000 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 25 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 2
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje llj000 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Travanj 2012 u 16:54
Hvala vam zaista, malo me spustilo kad sam vidjela ostale radove, ali svatko je talentiran za ponešto.
Koku sam pravila od glinamola kao i dimnjak, ali nije koka već je roda...
No nema veze, sve su to ptice zar ne??











Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,141 sekundi.