Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage uputstva i savjeti
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Transfer fora
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Transfer fora

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
madder View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 31 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 16
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje madder Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Transfer fora
    Objavljeno: 05 Veljača 2011 u 17:37
Cure pomagajte!!!
Jel netko upoznat s transfer forom...Mislim da je to krenulo u Lumosu prije nekoliko dana..posto sam ja daleko od Zagreba,pa ne mogu doci na tecaj, da li netko zna kako se to radi pa da mi objasni.....
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Tatjana_bg View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 19 Ožujak 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 268
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tatjana_bg Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Veljača 2011 u 09:45
pokazi bar kako izgleda rad
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Veljača 2011 u 10:50
ukucaj u tražilicu - transfer teksta, naći ćeš blog naše Izzy sa objašnjenjem postupka
Na vrh
madder View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 31 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 16
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje madder Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Veljača 2011 u 12:52
Nasla!!!!Hvala!!!!
Na vrh
kuštrava View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 11 Siječanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 161
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kuštrava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2011 u 08:32
jel netko probao?
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2011 u 15:45
ja sam probala i uspjela od prve. ovo je taj moj prvi pokušaj transfera





samo prati uputstva što je Izzy na svom blogu napisala i ne možeš pogriješiti.
evo link na njen blog i uputstva ua transfer http://izzycreations.blogspot.com/2010/03/diy-shall-we-transfer.html


Na vrh
kuštrava View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 11 Siječanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 161
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kuštrava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Veljača 2011 u 15:21
probala sam i ja... dobro je ispalo :)

Na vrh
cicamica View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 12 Siječanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 4
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje cicamica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Siječanj 2012 u 17:43
pomagajte...ovaj link vise ne radi....moze neko da mi objasni transfer na drvene kutijice :)
Na vrh
crvena dalija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje crvena dalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Srpanj 2012 u 08:08
Radila sam transfer u boji i ispalo je super na željeni predmet nanese se miješavima drvofiksa i laka (koristila sam obični lak na vodenoj bazi) u poprilici jednakom omjeru ,na sliku sam stavila istu tu miješavinu pazeči da je nanesen na sve dijelove spojila sliku i predmet,pažljivo prešla sa krpicom po svemu da se dobro zaljepi i ostavila preko noči sljedeći dan sam namočila papir i lagano ga kružnim pokretima skidala dok se nije pojavila slika.sve skupa ponovo prelakirala i to je to.
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Rujan 2012 u 23:53

Već sam dugo imala sačuvan stari link na koji se moglo doći i pogledati kako nam je draga Izzy opisala transfer tehniku ali nikako ne stižem napraviti sve što želim i u međuvremenu je postao nedostupan.....Moja draga prijateljica želi napraviti nešto tom tehnikom pa sam se malo potrudila i ponovno sam pronašla detaljne upute kako se radi. Izzy ima prekrasan blog i puuuuno toga se može tamo lijepoga vidjeti i naučiti, pa zavirite malo!

Evo linka da ne morate puno tražiti:
"Nijedna osoba ne zaslužuje tvoje suze, a ona koja zaslužuje neće te nikada rasplakati"
Gabriel Jose Garcia Marquez
Na vrh
stenik View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2011
Status: Offline
Bodovi: 384
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stenik Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Ožujak 2013 u 09:29
Originalno poslano od člana jani jani napisao:

Već sam dugo imala sačuvan stari link na koji se moglo doći i pogledati kako nam je draga Izzy opisala transfer tehniku ali nikako ne stižem napraviti sve što želim i u međuvremenu je postao nedostupan.....Moja draga prijateljica želi napraviti nešto tom tehnikom pa sam se malo potrudila i ponovno sam pronašla detaljne upute kako se radi. Izzy ima prekrasan blog i puuuuno toga se može tamo lijepoga vidjeti i naučiti, pa zavirite malo!

Evo linka da ne morate puno tražiti:


postoji li ikakav način doći do njene stranice i objašnjenja jer kako god da krenem ne mogu je otvoriti, kod njih je "inventura" na blogu
Na vrh
Karoll View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2013
Lokacija: Ilok
Status: Offline
Bodovi: 35
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Karoll Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Prosinac 2013 u 19:04
Dali je netko probao transfer tehniku na staklu?acetonom
Na vrh
Lilly71 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 24 Studeni 2009
Status: Offline
Bodovi: 50
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje Lilly71 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2014 u 01:24
Originalno poslano od člana crvena dalija crvena dalija napisao:

Radila sam transfer u boji i ispalo je super na željeni predmet nanese se miješavima drvofiksa i laka (koristila sam obični lak na vodenoj bazi) u poprilici jednakom omjeru ,na sliku sam stavila istu tu miješavinu pazeči da je nanesen na sve dijelove spojila sliku i predmet,pažljivo prešla sa krpicom po svemu da se dobro zaljepi i ostavila preko noči sljedeći dan sam namočila papir i lagano ga kružnim pokretima skidala dok se nije pojavila slika.sve skupa ponovo prelakirala i to je to.

...možeš li mi reći da li se printa na laserskom ili ink jet pisaču, papir obični ili transfer... (link koji je ponuđen je mrtav Cry ) ...u biti: ako imaš vremena molila bih te detaljnije objašnjenje (a vidim da nisam jedina zainteresirana) Wink
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.