Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Ručni radovi i Izrada nakita
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - gdje kupuiti perlice za izradu nakita
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


gdje kupuiti perlice za izradu nakita

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
lollipop View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 30 Listopad 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 122
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lollipop Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: gdje kupuiti perlice za izradu nakita
    Objavljeno: 11 Veljača 2011 u 17:28
Pozdrav svima!
Molim vas jedan savjet..gdje kupujete perlice za izradu nakita, odnosno gdje se mogu najpovoljnije nabaviti?
Ne znam kako se kreću cijene po hobby dućanima što se tiče perlica..a ne bih htjela otići u prvi dućan tj. u Chemaco..pa da onda shvatim da sam negdje drugdje mogla proći puno jeftinije. Vi imate iskustva s nabavkom..pa me uputite.
Unaprijed hvala
Eh, da, iz Zg-a sam.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Tanja 20 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 20 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 294
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tanja 20 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Veljača 2011 u 12:26
Ja sam ti to kupovala u običnim knjižarama, jedino ih zapravo tu i ima ovdje kod nas.
Nisu skupe, mislim da je pakovanje od nekih 100 kom. 25kn.
"Velika srca vole, dok mala traže da budu voljena"
Na vrh
Kornjača View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 03 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 145
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kornjača Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Veljača 2011 u 20:55
mislim da je nb hoby puno povoljniji od ostalih i imaju jako dobru ponuduSmile
vladati nad sobom
najveca je vlast
Na vrh
lollipop View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 30 Listopad 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 122
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lollipop Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Veljača 2011 u 19:22
Hvala vam
Na vrh
elle93 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 02 Rujan 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje elle93 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Rujan 2012 u 00:35
ako je netko kojim slucajem tu , gdje mogu kupit u splitu? hvala unaprijed:)
Na vrh
janette View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 27 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 45
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje janette Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Veljača 2013 u 13:53

Interesujeme da li neka od vas zna gdje ima da se kupi materijal za nakit, ali dijelovi osim perlica, kao sto su djetelina sa 4 lista, znak dolar, medaljon i slicno. Hvala puno!

 
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Veljača 2013 u 14:04
Pozdrav, ne bavim se izradom nakita, ali... novčiće i ovakve perlice sa "filigranom" i još štošta sličnog viđam u Bagatovim dućanima.
Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
dijana7566 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka

DONATOR

Pridružen: 25 Veljača 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 3643
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dijana7566 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Veljača 2013 u 15:44
Drže ih uglavnom svi hobi centri, a ima ponešto i u bagatovim trgovinama kako kaže Dadinica
Pozdrav iz Osijeka
Na vrh
Erigion View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 13 Studeni 2013
Status: Offline
Bodovi: 33
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Erigion Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Studeni 2013 u 18:18
A ja sve kupujem preko ebay.com))))tamo je odlican izbor))))
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,281 sekundi.