Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Savjeti
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - pomoc oko cetinara
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


pomoc oko cetinara

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
zimzeleni View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2011
Lokacija: Macedonia
Status: Offline
Bodovi: 3
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zimzeleni Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: pomoc oko cetinara
    Objavljeno: 28 Ožujak 2011 u 03:36
molim vas da mi date neki savet oko moje tuje i bora(beli bor)poceli su da rastu ali hocu da ih oblikujem ,da NE idu u visinu od 10 metara nego da ostanu na 2-3 metara ako je moguce i lepo da izgledaju na oko ,tuja je vec 2 metra pa kako da je zaustavim da ne ide u visini nego u sirini a bor mi je mladi ali ako moze i neki savet za bora kad pocne da raste kako da ga oblikujem da bude sto gustiji i manji,jedan mi je reko da mogu da odrezem vrh na 5,10 cm i tako bi se vise sirile a manje ici u visinu, ali ipak hocu i od vas da potrazim savet kako ne bi napravijo stetu ,pozdrav svima.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2011 u 09:16
Pozdrav i tebi!
Probaj ovdje potražiti odgovore na svoja pitanja - tu imaš mnoge savjete o onom što te zanima Četinjače i zimzelene vrste 
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
zimzeleni View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2011
Lokacija: Macedonia
Status: Offline
Bodovi: 3
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zimzeleni Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Ožujak 2011 u 16:08
sve sam prolistao i nemogu da nadzem a i ono sto sam nesto nasao je kracenje krosni ,ne mogu da nadzem kako da se zaustavi da ne ide puno u visini
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,344 sekundi.