Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Savjeti
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - DA LI JE MOJE MALO DRVO PREZIVJELO ZIMU
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


DA LI JE MOJE MALO DRVO PREZIVJELO ZIMU

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
Estera R View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 29 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 4
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Estera R Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: DA LI JE MOJE MALO DRVO PREZIVJELO ZIMU
    Objavljeno: 29 Ožujak 2011 u 17:25

Dobar dan svima, ja sam nova na ovom forumu...uclanila sam se jel volim biljke i trebam vasu pomoc.

Imam malo drvo, japanski jasen koji mi je iznikao iz sjemenke prije dvije godine. Uspjevao je super u tegli za cvijece i svake jeseni odpustijo svoje male listice te postao mali zeleni stapic u tegli, no zima je prosla i izgleda mi zabrinjavajuce, jos je uvijek zelen ali ne tako jako kako je bijo i izgleda mi nekako suh, bojim se da je uvenuo...kako da znam? Jako sam vezna uz njega jel je on sa mjesta gdje sam prije zivjela.
Puno hvala unaprjed na odgovorima.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Ožujak 2011 u 18:39
Dobro došla Estera R!
Sad, teško je ovako, na pogađanje, odgovoriti jel ti stabalce živo ili ne...
Imaš li kakavu fotku istog?
Radi li se o japanskom javoru ili jasenu? Ne znam kakav je jasen...
I ja imam malenog javora i tek je neki dan izbacio listiće, a ja sam u toploj klimi..tako ako je taj i ako s ti negdje na kontinentu možda je tvome još malo hladno pa još spava...
Na vrh
Estera R View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 29 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 4
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Estera R Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Ožujak 2011 u 11:11
Nemam slikicu ali mogu poslati. To ti je ono drvo koje ima sjeme ko male helikoptere. To mi se je posijalo. Na Jarunu di sam zivjela ih je bilo puno ispred mojeg prozora i sjemenke su letile po mojim teglama od cvijeca pa se je on posijao.
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Ožujak 2011 u 13:11
Nije neki stručan prijedlog, ali probaj malo otkinuti grančicu!
Ak je krhka suha, je, nažalost, "umrlo", al ak je zelenkasta, bude prolistala!
Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
Estera R View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 29 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 4
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Estera R Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Ožujak 2011 u 21:56
Originalno poslano od člana LOVRO LOVRO napisao:

Nije neki stručan prijedlog, ali probaj malo otkinuti grančicu!
Ak je krhka suha, je, nažalost, "umrlo", al ak je zelenkasta, bude prolistala!
Da to bi bilo super ali on je naprosto samo jedna grana, nema drugih grancica...jako je mala beba. Stvarno se nadam da nije umro Cry
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Ožujak 2011 u 22:03
E, onda pričekaj, tjedan- dva!Unhappy
Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Ožujak 2011 u 07:27
ili možeš malo, ali jako malo, zagrebati površinu grančice, onako lagano noktom pa ako je ispod zelena onda je tvojje malo drvo prezimilo
Na vrh
Estera R View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 29 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 4
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Estera R Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Ožujak 2011 u 23:11

MISLIM DA JE ZIVOsmile72 MISLIM DA JE ZIVO......Jucer sam malo zagrebala i cini mi se zeleno ispod kore...nisam htjela previse da ga ne ozljedim, sutra ga selim na terasu, sada je vani toplo pa mislim da ce mu Sunceko pasati.

Puno hvala na savjetima.smile78
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,268 sekundi.