Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Sobne cvjetajuće biljke
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Sobni zvončić   Campanula isophylla
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Sobni zvončić Campanula isophylla

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 456
Korisnik
Poruka
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Siječanj 2016 u 21:39
Evo i moje kampanule iz Kufl. za 19 kn.
Piše u knjizi za nju da je minimum 7 stupnjeva. Povremeno prskati listove. Dobro osvjetljeno mjesto, ali ne na direktnom suncu ljeti. Zaljevati kroz cijelu godinu, ali zimi oskudnije.
Skidati ocvale cjetove redovito.
Na kraju sezone rasta podrezati biljku na 5- 7.5 cm, kako bi ostala kompaktna i dobro oblikovana.


Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Veljača 2016 u 14:03
Prekrasna je. Mislim da poslije posla trčim u Kaufland... vidjela sam plave, ako ih još ima.
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Veljača 2016 u 23:09
Jesi kupila?Smile

Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Veljača 2016 u 10:08
Nisam stigla, bus mi je kasnio, a time i sve ostalo... ali, budem.
Na vrh
vila2 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Travanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 904
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vila2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Veljača 2016 u 15:47
smrcko- ta Campanula ti je portenschlagiana i možeš ju slobodno posaditi u vrt... tih 7 stupnjeva znači da je to min temp za cvjetanje i dok je u cvatu treba ju tako držati a nakon toga će ju najbolje biti posaditi u zemlju... Takvu sam naime istu i ja kupila prošle godine u Kauflandu i malo istražila na netu, tako da je svo vrijeme u vrtu u zemlji i normalno je prezimila...
Što sam? Tko sam? Ja sam samo sanjar...
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 456
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,156 sekundi.