Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Bolesti biljaka
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - uši na kadificama
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


uši na kadificama

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
orhideja4 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 22 Svibanj 2011
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 134
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje orhideja4 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: uši na kadificama
    Objavljeno: 21 Lipanj 2011 u 15:45
Prim jetila sam da mi već par dana kadifice klanjaju na balkonu iako ih zalivam i vidim danas male sitne zelene uši na listovima, a listovi su kao malo ljepljivi. Molim vas za pomoć kako da se riješim toga, imate li kakav prirodni lijek. Nešto sam čitala da se nasjecka češnjak i stavi u vodu pa se nakon par stai pošprica biljka tom vodom ali me strah probat dok nečujem vaše savjete
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Lipanj 2011 u 09:33
slobodno mozes probati, samoj biljci nece biti sigurno nista.... cak mi je upitno i za malu zelenu gamad da ce biti unistena... ali ako ne uspije javi da pokusamo nesto drugo skemijati
Na vrh
orhideja4 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 22 Svibanj 2011
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 134
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje orhideja4 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Lipanj 2011 u 11:55
Originalno poslano od člana administrator administrator napisao:

slobodno mozes probati, samoj biljci nece biti sigurno nista.... cak mi je upitno i za malu zelenu gamad da ce biti unistena... ali ako ne uspije javi da pokusamo nesto drugo skemijati


pokušala ja i ništa
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,141 sekundi.