Početna stranica Početna stranica > Drveće, živice, palme ruže i bonsa -Forum o drveću > Drveće
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Paulownia tomentosa
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Paulownia tomentosa

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 212223
Korisnik
Poruka
Drveniri View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 16 Svibanj 2015
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 3
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Drveniri Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2015 u 03:52
Ovo je manja visine oko 70 cm. Molim vas savjete jer ne zelim da mi sve propadne a totalni sam laik u vrtu

http://s1167.photobucket.com/user/ridrveni/media/Mobile%20Uploads/20150511_174107_zpscsv0wmbn.jpg. -
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2015 u 19:02
voljela bih da se jave neki veći znalci,ali ja bih odrezala stabljiku.a ostavila ove mladice odozdola.izrast će jaka mladica koja će biti ravna i bez postraničnih grana,jer treba rasti u visinu
-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
catalpa View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 16 Srpanj 2014
Lokacija: zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje catalpa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2015 u 20:50
Prvu godinu se sadi u vrt, treba puno vode, sljedećeg proljeća se reže do tla i potjerat će nova biljka, potrebno je puno zaljevanja do treće godine.
Na vrh
Zagi View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 20 Studeni 2013
Status: Offline
Bodovi: 82
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Zagi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Svibanj 2015 u 16:55
koliko sam danas čitao tomentosa je invazivna i nije baš za sadnju preporučljiva


http://www.tportal.hr/biznis/trendovi/349797/Oprez-s-jednom-vrstom-brzorastuceg-drva.html


Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Svibanj 2015 u 19:14
invazivna je i bazga,bagrem i još štošta pa nikome ne smeta.sve je to propaganda.znam jednu paulovniju kod nekog dvorca još iz doba grofova.tamo je još uvijek,a oko nje nema baš nešto mladica
-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
Kreos View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 414
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kreos Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Svibanj 2015 u 19:43
To je propaganda jedne sfere biznismena koji su se obrlatili te ulozili novce u plantaze paulownije za biomasu, pa sad mogucu konkurenciju zele eliminirati.
Na vrh
Zagi View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 20 Studeni 2013
Status: Offline
Bodovi: 82
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Zagi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2015 u 18:50
ovdje se navodi jedna vrsta paulovnije ne sve tako da priče o biznismeni baš i ne drži vodu.Što se tiče invazivnosti o tome se piše i na stranicama firmi koje i prodaju sadnice

Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Srpanj 2016 u 17:19
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
Malky View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 94
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Malky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2017 u 14:11
Ovo su moje koje sam posadio u firmi prosle godine u 7 mjesecu, ove godine ih je usporio mraz al su dobro krenule. Nisam kidao listove pa rastu zbunasto al me ne smeta jer cu ih na proljece ionak cepovati tj. odrezati pa cu onda formirati krosnju kak treba.

Stavim slike navecer kad sam doma.
Odranski Obrež, N.Zagreb
Na vrh
Malky View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 94
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Malky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2017 u 20:41








Odranski Obrež, N.Zagreb
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 212223
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.