Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Sukulenti i kaktusi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Euphorbia fimbriata
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Euphorbia fimbriata

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
Pinus View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 30 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 4559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pinus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Euphorbia fimbriata
    Objavljeno: 20 Studeni 2011 u 09:21
Euphorbia fimbriata

Volite li euphorbie ?   Za one koji vole evo još jedna Bešlićeva (moja) euphorbia. To je Euphorbia fimbriata. Odnedavno je u mojoj kolekciji. Sada preko zime prezimljava zajedno sa drugim euphorbiama na južnim prozorskim policama negrijane sobe. Povremeno, ali zbilja povremeno dobi nešto malo vode.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2011 u 09:36
Ja ih obožavam i ova je predivna, a nisam znala pravo ime. Slikat ću svoju, iako je moja u nešto toplijim uvjetima, sjajno se drži, ali je ipak zalijem jednom u 15 dana. Inače je držim vani.
 
Tu su dvije u istoj vazi, a i ova druga je euphorbia, ali ne znam koja.
 
 
 
Sada me zanima dali je i ovo euphorbia, ako nije izbrisat ću sliku, da ne zbunjujem članove.
 
 
 
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2011 u 15:05
Triša,ona druga euphorbia u zajedničkoj vazi je enopla,a ova zadnja ferox. Tongue
Pinus,ovu tvoju još nisam nigdje vidjela.Tongue
Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2011 u 18:40
Kaktusiću ti si jedno veliko sunce, hvala ti puno!
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
xcfrrdvd View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 24 Travanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 3
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje xcfrrdvd Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2012 u 04:18
Triša,ona druga euphorbia u zajedničkoj vazi je enopla,a ova zadnja ferox.
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.