Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Nevezano za cvijeće > Sve najbolje želimo...
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Cimicifuga slavi
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Cimicifuga slavi

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 8910
Korisnik
Poruka
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Prosinac 2017 u 19:44
Promaklo mi je, oprosti...

Neka ti je sretan od

Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Cimicifuga View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt 2017

Pridružen: 11 Studeni 2009
Lokacija: Velika Gorica
Status: Offline
Bodovi: 5167
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cimicifuga Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Prosinac 2017 u 11:35
Drage moje, dobra riječ i lijepe želje dobro došle su kod mene svaki dan, bio to rođendan ili koji drugi. Lijepo je primiti lijepu riječ ili čestitku, a i onaj koji ju šalje ima dobre vibre jer je nekome uljepšao bar koji trenutak...

Hvala još jednom svima koji su me se sjetili! Na godinu je 70-ti, e onda će biti dar-mar od slavlja!!!

Budite mi zdravi i živi, pozdravlja vas vaša Cimi!!!LOL
Na vrh
Nisa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši cvijet u cvijetnjaku 2017

Pridružen: 16 Ožujak 2013
Lokacija: Drinovci
Status: Offline
Bodovi: 3089
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Prosinac 2018 u 09:34
Cimi sretan i veseo ovaj lijepi okrugli rođendan želim. Nadam se da će biti dar - mar od fešte danas. Sretno!!!
Samo Bog može činiti nemoguće, ali ti možeš činiti moguće.
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Prosinac 2018 u 11:38
Sretan rođendan, Cimi!
Na vrh
kosjenkaSB View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 10 Prosinac 2015
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 150
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kosjenkaSB Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Prosinac 2018 u 13:30
I od mene sretan rodjendan
Na vrh
dijana7566 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka

DONATOR

Pridružen: 25 Veljača 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 3643
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dijana7566 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Prosinac 2018 u 21:11
Sve najbolje!!
Pozdrav iz Osijeka
Na vrh
Cimicifuga View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt 2017

Pridružen: 11 Studeni 2009
Lokacija: Velika Gorica
Status: Offline
Bodovi: 5167
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cimicifuga Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Prosinac 2018 u 01:04
Curke drage, od srca vam hvala na čestitkama i lijepim željama.

Nažalost, roćkas nisam slavila jer sam bila u bolnici i evo tek danas sam došla doma. 
Zadobila sam ozljedu pa mi se prsti lijeve ruke ne mogu micati. Bila je sumnja da je jedan živac prerezan pa sam već bila pripremljena za operaciju, ali magnetska rezonanca je pokazala da živac nije prerezan već prignječen. Sada se mora pod hitno taj hematom koji pritišće živac ukloniti jer živčane stanice ako su dugo stisnute odumru pa bi prsti trajno ostali oduzeti.
Eto sada bar imam zanimacije sa doktorima, to je valjda zamjena da mi ne bude dosadno jer je zima pa nema posla u vrtu.

Još jednom svim hvala što ste me se sjetile i lijepi pozdravi svima. 
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2018 u 10:58
Nadam se da si prizdravila. Lijepi pozdrav! Heart
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Prosinac 2018 u 22:20
Sretan rođendan i brz oporavak želim!
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Prosinac 2019 u 11:48

        Happy Birthday Hbd GIF - HappyBirthday Hbd Celebrate GIFs
Volim ljude koji su kroz slucaj usli u moj zivot i odlucili u njemu ostati !
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 8910
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.