Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Ručni radovi i Izrada nakita
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - s.stefic - nakit za svakoga
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


s.stefic - nakit za svakoga

 Odgovori Odgovori Stranica  <123
Korisnik
Poruka
Okić View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 09 Ožujak 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 796
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Okić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Veljača 2012 u 15:19
s.stefic nemoj izgrisati galeriju, radovi su ti maštoviti i lijepi, kreativnke svrate, kao i ja samo uvijek ne ostavljaju komentare, ja osobno volim pogledati nakit iako ga ja ne radim, pogotovo  poseban kao tvoj. smile79
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
dijana7566 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka

DONATOR

Pridružen: 25 Veljača 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 3643
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dijana7566 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Veljača 2012 u 19:25
Ni slučajno nemoj brisati! Radovi su ti lijepi. Često šetam po raznim temama ali tiho bez traga. 
Pozdrav iz Osijeka
Na vrh
s.stefic View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 03 Siječanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 91
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje s.stefic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2012 u 12:17
Cure, hvala Vam. Ma ja polako dižem ruke od svega..... Odlazim u novinarstvo. Pisati ću putopise (valjda ako netko barem to plati). Znate, vidim da surfate, ali čovjeku dojadi kada nešto radi, a prodaja je jednako nula bodova.
U svakom slučaju - tko je blizu mene, može da svrati.
Svakom ću pokloniti ogrlicu ili naušnice za 2 litre mlijeka i 10 jaja.
Jesmo u banani, zar ne?
Mislim na nas kreativce.
Šalim se, naravno. Možete svratiti i bez mlijeka i jaja. Pozdrav svima.
Na vrh
lilie View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Belišće
Status: Offline
Bodovi: 2319
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilie Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2012 u 21:29

Radovi su lijepi i maštoviti. Sviđa mi se što su svaki na neki svoj način.

Samo ti nastavi pa makar samo za svoju dušu.
(Iz kojeg si mjesta?)
znati mnogo ne znači biti mudar
Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2012 u 21:33
pa dobro pristajem na cijenu ali pokaži nam još koji tvoj rad, šteta je da toliko lijepe stvari čuvaš samo za sebe,hajde stavi još koju slikicusmile79
Na vrh
maris40 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 21 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3958
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maris40 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2012 u 21:40
Prekrasni radovi,zaista,nemoj odustati samo tako.smile120
Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2012 u 23:38
Pogledala sam tvoje radove, ostavit ću iza sebe trag kao dokaz posjeta. Ogrlice su lijepe, nema šta. Meni se jako dopala ona crvena ogrlica. Ti i dalje radi ono što voliš, reklamiraj se, nikad ne znaš koja će ti se vrata u životu otvoriti. Sretno!
Sutra je novi dan.
Na vrh
s.stefic View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 03 Siječanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 91
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje s.stefic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2012 u 19:08
SmileMa, ja sam iz one "zabiti" iza Zagreba koja svake godine ima "Špancirfest". Varaždin.Wink Šalim se, već 5 godina skupljam lovu da unajmim štand u mom gradu - ali ne ide. Nisam ili podobna ili - dovoljno kretivna. No, nema veze.  Vrtjeti ću i nadalje svoje šincange. Za dušu. I tjieloCry Ako ste blizu, kava može - uvijek.
Na vrh
s.stefic View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 03 Siječanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 91
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje s.stefic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2012 u 19:12
ConfusedSorry, nemrem staviiti neku novu slikicu, jer sam već dva tjedna u "bedu". Vrtim ja žicu i špagu i perlice, ali čini mi se da ništa pametno nije izašlo. Stavila sam sve u podrum. Možda jednog dana naprave iskopine pod mojom kućom i pronađu - ŠTO????_- ma, moje ogrlice i perlice... Kaj se oni budu nakopali!!!!!
Nego, radim nešto novo - ali treba sazrijeti.
Kad dinja "pukne" - e, biti će belaja!!!
Samo još malo strpljenja, molim.
Na vrh
s.stefic View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 03 Siječanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 91
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje s.stefic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2012 u 19:14
Lucy, hvala na podršci!   Nitko ne može uništiti špagu, žicu i perlice poput mene..... A, ne odustajem...... Ako ništa drugo - ući ću u Ginisovu knjigicu gluposti.....Rubrika: Koji vrag je bio ovoj ženi?
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Rujan 2012 u 22:00
Evo me prvi put ovdje i doista mi se sviđa, nikad ne reci nikad jer jednom se u životu sve posloži, nastavi i dalje i stavljaj nove radove
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <123
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.