Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage uputstva i savjeti
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Problem s lakom i tamnom bojom
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Problem s lakom i tamnom bojom

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Problem s lakom i tamnom bojom
    Objavljeno: 21 Siječanj 2012 u 22:33
Curke - trebala bih pomoć!
Upravo radim kutiju u crno bijeloj varijanti. Nakon što sam sve pofarbala u crnu akrilnu boju i sve se dobro posušilo preko noći, danas sam išla prelakirati. Niti nakon što se sušilo par sati nije čisto crno, nego ispada nekakvo šarenkasto, nekako bjelilo izbija na tu crnu boju. Radila sam s Caparol Capacryl satin lakom s kojim u zadnje vrijeme sve lakiram i inače nema problema. To mi se događalo i prije mjesec-dva kada sam radila s tamno zelenom bojom. I tu mi se događalo slično, isto je ta tamna boja nakon lakiranja postala nekakva prošarana. Tada sam ponovno bojala bojom i na kraju prelazila original decoupage ljepilom i onda je bilo bolje...
Ima li netko sličnih iskustava? Da li je problem u tom zamjenskom ljepilu?
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Mima35 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1485
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mima35 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Siječanj 2012 u 09:49
Probaj lakirati s lakom u spreju.
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Siječanj 2012 u 10:01
Hvala ti Mima - ali imam problem s lakovima u spreju jer sam alergičar. To sam probavala na početku i lakirala sam vani na balkonu s maskom ali me svejedno strašno iziritira taj miris.... možda to dam mužu da on napravi, hehehe....dobra ideja!Wink
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,297 sekundi.