Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt > Moj povrtnjak
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj mali skromni vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj mali skromni vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 345
Korisnik
Poruka
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Prosinac 2012 u 18:14

Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
mali_vrtlar View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 11 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 108
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali_vrtlar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2013 u 19:29
Evo da se javin mojim imaginarnim frendovima, kako kod Vas ove godine, danas sam pofrezao i pripremio teren za sadnju kumpira, trebao san to dosta ranije da obavin, medjutim nisan jer mi to vrime nije dopustalo ... ima li Vas jos koji ste sjedili doma i kukali kad ce ta kisa vise da stane :))) ???


zivot je lip, ako ga zivite u prirodi i sa zivotinjama
Na vrh
mali_vrtlar View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 11 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 108
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali_vrtlar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2013 u 10:04
Pala kisa oooooooooooo:))))))))) :(
zivot je lip, ako ga zivite u prirodi i sa zivotinjama
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Travanj 2013 u 11:16
Nema te dugo ovdje.... Kod nas je bilo poplave, vani, u vrtu još ništa se ne može raditi...
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
mali_vrtlar View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 11 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 108
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali_vrtlar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Travanj 2013 u 16:21
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aj aj aj, ja smontirao navodnjavanje, pomice u vrtlu, krumpiri napokon posadjeni, ma sve sve sve je u vrtlu, pa san ti cili nesto potrci poleti :))) zima mene ubije, ne mozes nista raditi, bude ajme, al zato je tu proljece di se ja razletim na sve strane, ove godine mi mama pomaze do duse, pa mi je puno lakse sve pratiti ... :)))
zivot je lip, ako ga zivite u prirodi i sa zivotinjama
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Travanj 2013 u 20:01
Sad si me nasmijao, al ono od ! Smijem se ovom " potrči, poleti! " Isto je i kod mene, još malo i preselit ću se u plastenik... Zimu baš ni ja ne volim, ovaj puta je dozlogrdila i Bogu i narodu..otegnula se ko traljava baba...Moram reći da ti malo zavidim na mami....moja je daleko, dosta daleko od mene, pa nismo baš često zajedno...
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
Pustolovka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2010
Lokacija: Bosna i Hercego
Status: Offline
Bodovi: 3162
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pustolovka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Travanj 2013 u 20:20
Ja sam isto valjda bila ko ukisla zimus pa sad ne ulazim u kucu do noci stalno nalazim sebi posla.
Trud je uzaludan, ako se priroda protivi.

Seneka
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Travanj 2013 u 14:03
Originalno poslano od člana mali_vrtlar mali_vrtlar napisao:

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aj aj aj, ja smontirao navodnjavanje, pomice u vrtlu, krumpiri napokon posadjeni, ma sve sve sve je u vrtlu, pa san ti cili nesto potrci poleti :))) zima mene ubije, ne mozes nista raditi, bude ajme, al zato je tu proljece di se ja razletim na sve strane, ove godine mi mama pomaze do duse, pa mi je puno lakse sve pratiti ... :)))

za mamusmile79
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 345
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,297 sekundi.