Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage uputstva i savjeti
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Dvostruki shabby
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Dvostruki shabby

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
Goyi View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 9
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Goyi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Dvostruki shabby
    Objavljeno: 16 Ožujak 2012 u 20:12
Lutam po bespućima interneta i nailazim na svakojaka čuda ovog svijeta. Decoupage sam otkrila prije nekoliko godina, ali je bio na ledu do nedavno. U međuvremenu su se pojavile i nove " stare" stvari, a jedna od njih je i shabby. Otkrila sam osnove bez plaćanja nekih posebnih radionica, nešto sitno sam i napravila, ali onda me zbunilo kad sam naišla na dvostruki pa čak i trostruki shabby.
Tražim objašnjenja tih tehnika, ali ne nalazim ih nigdje. Cry
Sigurna sam da je mnogima od vas to kao "dobar dan", ali ja bih trebala malu pomoć i objašnjenje. Wink

Molim pomoć vas vrhunskih mastera i majstorica pa me malo prosvijetlite i unaprijed vam hvala.Clap
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
SandraST View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 16 Svibanj 2010
Lokacija: Gabon
Status: Offline
Bodovi: 90
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SandraST Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2012 u 08:50
Goyi, u posljednje vrijeme su se pojavili vrlo glamurozni nazivi radionica, ponekad prilicno sladunjavi, ne bi sad ovdje davala primjere jer ne zelim nikoga prozivat. Bit je da se privuce sto vise polaznika i proda sto vise proizvoda. O tome sam vec pisala na mom blogu. Dobavljaci i distributeri hobby materijala vode pravi rat za izbor najzvucnijeg naziva radionice, a cesto nemamo pojma koje tehnike stoje iza tih naziva.
Ali da se vratim na shabby. Dvostruko, trostruko.... ma i stostruko ako hoces....
Dvostruko: nakon sto napravis uobicajeni shabby, postupak ponavljas dalje, dakle opet voskanje boja i brusenje. Bitno je jedino da pazis da da negdje brusis malo jace tako da izviri i najdonja boja.
A ako zelis pojednostavniti sve ovo podlogu obojaj u vise boja, navoskaj, nanesii gornju i pobrusi uobicajeno i imas isti efekt









http://hobbyboom.blogspot.com/
Na vrh
Goyi View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 9
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Goyi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2012 u 11:22
hvala na odgovoru,
okušat ću se u nekom opetovanom shabbyu, ali nije toliko stvar u radionicama, zapravo sam na jednom blogu naišla na ovu sliku koja je bila potpisana sa trostruki shabby



zanima me kako je to napravljeno, odn. kako bi vi, curke to napravile

Na vrh
SandraST View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 16 Svibanj 2010
Lokacija: Gabon
Status: Offline
Bodovi: 90
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SandraST Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2012 u 15:42
Goyi, ne mogu vidit tvoje slike... mozda je nesto s mojim internetom ovdje u Africi naopako.... ali ako si na fejsu potrazi nas na Hobbyboom Suncokret, stavi sliku i tagiraj me....ili posalji sliku na suncokret.team@gmail.com
http://hobbyboom.blogspot.com/
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,313 sekundi.