Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Cvijeće foto... > Moj grad u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Lijepa naša Hrvatska
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Lijepa naša Hrvatska

 Odgovori Odgovori Stranica  <123
Korisnik
Poruka
Nataly View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2009
Lokacija: Lič
Status: Offline
Bodovi: 2666
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nataly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2011 u 21:43

Jučer sam sa radnim kolegicama (bilo nas je 15) krenula u Stubičke toplice. Nisam htjela za desetak slika koje ću objaviti otvarati novu temu, pa sam iskoristila ovu.
S obzirom da sam putovala svojim autom, dok je većina ostala u hotelu, nas par je odlučilo malo razgledati taj kraj. Pitala sam odmah na recepciji hotela gdje se nalazi i da li je daleko Hrvatski vrt perunika. Gospođa koja radi na recepciji rekla je da nikad nije čula za to.  Confused Ipak smo od neke gospođe koja je slučajno tuda prolazila, saznali da je vrt udaljen svega par km.

Krenule smo, dakle iz Stubičkih toplica u Donju Stubicu....






Odmah kraj crkve nalazi se i putokaz za Hrvatski vrt perunika



Nažalost tamo nas je dočekao natpis da je zatvoreno zbog godišnjeg odmora do 07.03. Šteta jer sam htjela kupiti par rizoma (nadam se da prodaju).








Iako oni koji prate moju temu Lič i znaju da mi slike srna i košuta nisu strane, ipak je susret sa ovim prelijepim životinjama u Donjoj Stubici za mene bio nešto posebno. Nadam se da ne griješim, u pitanju su jeleni lopatari i košute. Ograđeni su na jednom prostoru i vjerojatno su navikli na ljude, jer čim smo došle do ograde - oni su nam se približili. Predivno!









Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2011 u 22:06
Nataly znala sam da će biti izvještaj s tvog putovanja i odabrala si dličnu temu - tu zaista možemo stavljati slike gradova i mjesta koj posjećujemo.
Šteta za perunike. Voljela bih to vidjeti.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Nataly View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2009
Lokacija: Lič
Status: Offline
Bodovi: 2666
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nataly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2011 u 22:22

Triša - imati ću još par slika, ali to ću staviti sutra - sad me svladao umor.
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Ožujak 2011 u 08:42
I ja sam sinoć svratila, ali sam mislila da ti ne upadnem u postavljanje.
Krasne slike, pogotovo "životinjica". Čekamo dalje...Big%20smile
Na vrh
1234DRENOVA View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 10 Listopad 2010
Status: Offline
Bodovi: 535
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje 1234DRENOVA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Ožujak 2011 u 15:37
Nataly jako lijepo si nam prikazala taj kraj,posebno me oduševila slika mlina i mislim da je to led,a srnice su predivne,pozdrav
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Ožujak 2011 u 19:44
 Bravo! za    srnice....




Na vrh
Nataly View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2009
Lokacija: Lič
Status: Offline
Bodovi: 2666
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nataly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Ožujak 2011 u 19:55

Baka, Drenova i Manči, sad ću staviti još neke slike iz Gornje Stubice i Stubičkih toplica. Sinoć više nisam imala snage.
Da Drenova, to je led. Zaista lijepo izgleda.
Na vrh
Nataly View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2009
Lokacija: Lič
Status: Offline
Bodovi: 2666
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nataly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Ožujak 2011 u 20:09

Dakle, slike u ovom postu su iz Gornje Stubice.
Najprije smo otišle do Gupčeve lipe.








Iza lipe se nalazi "bertija Pod lipom"



Na vrh
Nataly View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2009
Lokacija: Lič
Status: Offline
Bodovi: 2666
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nataly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Ožujak 2011 u 20:16


Na krovu bertije je mahovina, rastu čuvarkuće......




Ovo mi izgleda fora a ne znam identificirati..







Na kraju posjete Gornjoj Stubici, otišle smo do spomenika Matiji Gupcu




Na vrh
Nataly View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2009
Lokacija: Lič
Status: Offline
Bodovi: 2666
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nataly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Ožujak 2011 u 20:38

I na kraju stavljam par slika iz Stubičkih toplica....

Restoran Slamnati krovovi







Kraj hotela je potok kraj kojeg ima mnoštvo pataka. Primjetili smo da obično sjede ili plivaju u paru.







Putovanje završavam procvjetalim jaglacem i visibabama iz Krapinsko - zagorske županije....











Na vrh
1234DRENOVA View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 10 Listopad 2010
Status: Offline
Bodovi: 535
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje 1234DRENOVA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Ožujak 2011 u 21:54
prekrasnosmile141
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Ožujak 2011 u 07:01
Nataly - bravo!! Baš lijepa repotraža (a rizomi perunika te i kod mene čekaju!)
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Nataly View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2009
Lokacija: Lič
Status: Offline
Bodovi: 2666
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nataly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Ožujak 2011 u 07:29

Zar da skoknem na brzaka do tebe po perunike? Pa blizu mi je.... Wink
Računam na tvoje perunike, nisam zaboravila.
A moj paket danas ili sutra kreće na put do tebe.... Sve je spremno...
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Ožujak 2011 u 08:26
Nataly, da znaš da bi jednom i mogla organizirati neki izlet s tvojim kolektivom u Međimurje! E, toliko toga krasnoga ti mi imamo za pokazati ovdje..
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Ožujak 2011 u 09:12
Vau,što je lipo u tom krajusmile93
Na vrh
Nataly View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2009
Lokacija: Lič
Status: Offline
Bodovi: 2666
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nataly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Ožujak 2011 u 11:19

Bilo je lijepo, no nažalost vrijeme nas baš nije poslužilo. Doživljaj bi po sunčanom vremenu bio sigurno još bolji.

Anaida, da imam malo bolji auto ne bih se ustručavala doći vas posjetiti. U Međimurju sam bila prije dvije godine, i to u Čakovcu, a prije 5 godina u Ludbregu (moja mama ide skoro jednom mjesečno u okolicu Ludbrega).
No, nažalost nemam slika....

Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Ožujak 2011 u 15:12
ClapClapClap Bravo za reportažu!Thumbs%20Up
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2011 u 08:12
Ludbreg nam je jako blizu! Ako i tebe ikad put nanese, javi se par dana unaprijed..
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2011 u 22:16
Prekrasne kućice!!!
Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <123
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,293 sekundi.