Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Savjeti
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Cvijeće za početnike
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Cvijeće za početnike

 Odgovori Odgovori Stranica  <12
Korisnik
Poruka
savana View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 47
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje savana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2008 u 15:27
a ako imaš koji tamniji kutak, a rado bi biljčicu...zamioculcas. možeš ga slobodno zaboraviti, al ne baš stalno, dakako!!Smile
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
lana_1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 1069
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana_1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2008 u 09:03
narode mene zanima ima li ijedna kućna biljka koja bi cvjetala žutim cvjetovima a da nije jednogodišnja, točnije da je trajnica. begonija elatior koja je bila miljenica MM se počela sušiti pa je neizmjerno tužan pošto ga napušta
žuta ljepotica, pa sam mu obećala naći zamjenu, ali da ovog puta bude trajnica.
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2008 u 09:45
Sjetila sam se,LanaLamp
Kalanhoa.Imaš predivnih žutih,lake su za održavanje,mogu preko ljeta biti i vani,a mogu i u kući biti stalno.
Na vrh
lana_1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 1069
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana_1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2008 u 09:49
ispast ću dosadna al moram pitat jel kalanhoa trajnica, da mi muž ne bi opet prigovorao da sam mu namjerno namjestila da njegova ljubimica ugine.
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2008 u 09:53
Je,draga.Em je trajnica em se jako lako razmnožava(samo otkineš granu i upikneš je u zemlju)Ja imam samo crvenu,no gotovo u svakoj cvjećari ima i žutih.
Na vrh
ines View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1095
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ines Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2008 u 19:18
Kristov trn, ne znam latinski naziv. Prekrasno cvjeta cijele godine i nije zahtjevan, čak voli da ga malo zaboraviš
Na vrh
lana_1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 1069
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana_1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Svibanj 2008 u 06:20
super probat ću usrećit muža (haha, naravno i sebe) hvala cure
Na vrh
ines View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1095
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ines Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2008 u 08:02
Ako je za muža svakako kristov trn. To je i moj dragi sebi kupio. Išli smo kupiti meni orhideju, na kraju smo iz Bauhausa izašli s kristovim trnom i nekim lukovicama za njega. A kad se sjetim koliko je gunđao što sam luda za cvijećemLOLLOL
Na vrh
lana_1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 1069
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana_1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2008 u 11:42
udomili smo jutros jednu kalanhou za muža, stavim sliku u moje i mamine ljepote kad uplodam.
Na vrh
lana_1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 1069
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana_1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2008 u 11:43
krtovog trna nije bilo uopće po cvjećarama
Na vrh
daaa View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 18 Kolovoz 2008
Status: Offline
Bodovi: 44
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje daaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2010 u 09:34
ovo je zanimljiva tema, svi smo od nekud počeli...moja prva biljka je bio benjamin, nisam ni znala da je jako lijen...ajme koliko mu je trebalo da se pomakne
Na vrh
medy View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2011
Status: Offline
Bodovi: 325
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje medy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Prosinac 2011 u 23:33
draga afrodita i ja sam početnik što se tiče cvijeća ,ali imam eto par cvjetića i mogu ti reći da od svih njih Ficus elastica i Ficus benjamin najbolje napreduju postavit ću slike dobila sam ih ovog proljeća. dom je nekako pust bez cvijeća
Na vrh
*lady750* View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 26 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 56
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje *lady750* Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2012 u 11:02
Odlična tema, i sama ću zeti neke biljčice od ovih. MOja prva biljčica je neka mala palmica i jos jedno nešto, neki mi kažu da je aralia neki šeflera...

Morati ću postati sliku i također, što god da je, nije zahtjevno...
Freedom is just another word for nothing left to lose...
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.