Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Orhideje i mesožderke
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Tropski vrčevac - Nepenthes
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Tropski vrčevac - Nepenthes

 Odgovori Odgovori Stranica  <123
Korisnik
Poruka
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Listopad 2012 u 21:15
Evo obećane slike.Ja o svom ne vodim nikakvu posebnu brigu,i super je da je uopšte živ..LOL




Jupiiiiiiiiiii
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Listopad 2012 u 21:19
Odličan je!Thumbs%20Up
Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Listopad 2012 u 21:49
Hvala bebolina..Danas sam vidjela u mbm-u ogroman primjerak,baš je fascinantan.
Jupiiiiiiiiiii
Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Listopad 2012 u 21:00
Originalno poslano od člana alisa alisa napisao:

Hvala bebolina..Danas sam vidjela u mbm-u ogroman primjerak,baš je fascinantan.
I ovaj je iz mbm-a, kupila sam ga prošle godine početkom zime.

Do unatrag mjesec dana nije se micao s mrtve točke, samo je cijelo ljeto kilavio, već sam pomislila da od njega neće biti baš ništa.
Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Listopad 2012 u 21:55
Odlično izgleda ovaj tvoj vrčevac..Moj je kupljen kao jako mala biljčica u saksiji u kakvoj kupujemo presade petunija npr..Jako sam zadovoljna kako napreduje s obzirom da mu nedam nikakve pažnje posebne.Kupila sam ga u Obi-ju.Ovaj što sam vidjela u mbm-u ima ogromne vrčevce i imaju kao bodljice na sebi.Možda je neka druga vrsta.I list je punoo veći i širii,boja kod vrčevaca je tamnija ponegdje prošarana tamnijim nijansama smeđe..Moguže da je neka druga vrsta ili je nafilovan hormonima i prihranama pa izgleda kako izgleda?Ne znam..
Jupiiiiiiiiiii
Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Listopad 2012 u 22:10
[QUOTE=alisa]Odlično izgleda ovaj tvoj vrčevac..Moj je kupljen kao jako mala biljčica u saksiji u kakvoj kupujemo presade petunija npr..Jako sam zadovoljna kako napreduje s obzirom da mu nedam nikakve pažnje posebne.Kupila sam ga u Obi-ju.Ovaj što sam vidjela u mbm-u ima ogromne vrčevce i imaju kao bodljice na sebi.Možda je neka druga vrsta.I list je punoo veći i širii,boja kod vrčevaca je tamnija ponegdje prošarana tamnijim nijansama smeđe..Moguže da je neka druga vrsta ili je nafilovan hormonima i prihranama pa izgleda kako izgleda?Ne znam.. [/QUOTE]
 Vjerovatno je to u pitanju. I ovaj moj je imao ogromne vrčeve kad sam ga kupila, no s vremenom se sve to smežuralo, osušilo, a vrčevac bez tih vrćeva je nula. Opstao je i evo sad nakon godine dana rastu prvi vrćevi.
Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Siječanj 2014 u 19:43
Vidjela sam ovaj cvijet u MBM-u, baš je fora, neobičan je. Jedino što mu treba je puno mjesta kad se razraste...
Rijeka

Na vrh
Sivc K View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 30 Prosinac 2018
Lokacija: Vukovar
Status: Offline
Bodovi: 6
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sivc K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Prosinac 2018 u 13:46
Ovo su divne biljke ...ja ih nemam ali pratim vas
Na vrh
Andina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši vrt pod kišom 2014

Pridružen: 31 Srpanj 2011
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3306
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Andina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Prosinac 2018 u 20:04
Sivc K, dobro nam došla! Nažalost, ovaj je forum već dugo slabo aktivan, zato mi je drago da nam se priključuju novi članovi. Sretna ti Nova!
“Cvijeće su riječi koje čak i malo dijete može razumjeti”.
Artur C. Coxe (američki svećenik i pjesnik)
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <123
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,156 sekundi.