Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Ostala hobistika > Razni hobi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - hand made by Glikica
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


hand made by Glikica

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 345
Korisnik
Poruka
Cimicifuga View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt 2017

Pridružen: 11 Studeni 2009
Lokacija: Velika Gorica
Status: Offline
Bodovi: 5167
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cimicifuga Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Prosinac 2013 u 20:53
Originalno poslano od člana Glikica Glikica napisao:

Nove kuglice:


Uploaded with ImageShack.us
Već si zamišljam jedan borek okićen tvojim kuglicama koje si napravila u vintage stilu. Krasne su kao i ostale tvoje stvarčice koje si napravila. Očito si jako svestrana i voliš izazove. Bravo!
 

Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Prosinac 2013 u 21:13
Hvala ti Cimi ! Ove godine će na mom boru osnovna boja biti boja slonovače. I zlato, naravno ! Kombinacija elegancije i lepršavosti ! Mislim da će biti lijepo !
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Prosinac 2013 u 21:15
Već mogu zamisliti kako će biti lijep tvoj bor,a mali anđelčić će plesati oko njegaTongue
Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Prosinac 2013 u 21:28
Ne znam MK što ću ove godine sa borom .
Nekad davno sam uvijek imala plastični i mali bor. Od kad sam kupila ovu kuću u kojoj sam sada, uvijek imam najveći , pravi, bor koji mi može stati u sobu. To sam uvijek željela imati, i imam ga već dugi niz godina. NO, sad mali anđelčić, tj zvrk, leti po kući kao tornado, pa me strah da ga ne sruši na sebe. Kako je sad to curetak od dvije godine, nadam se da će biti dovoljno razumna da bude dobra i da ga ne počupa. Živi bili pa vidjeli.
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Prosinac 2013 u 21:33
Ma ne boj se,neće tvoj zvrk srušiti bor,bit će vesela s tako lijepim bakinim boromTongue
Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Prosinac 2013 u 22:50

Glikice, dok su moja djeca bila mala  i ja sam se bojala da se bor ne sruši na nekoga jer je bio visok do stropa.
Kako je stajao ispred zida na kojem je inače visila slika, uvijek sam ga zavezala za šaraf od slike i problem riješen.
U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Prosinac 2013 u 23:34
MK, mislim da ću ja nju urazumiti da ona bor ne dira. Osim toga, bor je boc-boc kao i bakini kaktusi, a njih ne dira.

Anastazija, ovo ti je odlično rješenje, nešto ću u tom smislu i ja uraditi, baš ti hvala.
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 345
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,211 sekundi.