Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Swap i natječaji
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - No. 4. Božični swap 2012
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


No. 4. Božični swap 2012

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 567
Korisnik
Poruka
mren View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 25 Rujan 2012
Status: Offline
Bodovi: 202
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mren Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Prosinac 2012 u 09:20
i poklon kuglica za bor!!!!!!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
mren View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 25 Rujan 2012
Status: Offline
Bodovi: 202
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mren Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Prosinac 2012 u 09:21
hvala, crvena dalijo!!!!!
Na vrh
Dorina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 834
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Dorina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Prosinac 2012 u 09:27


Evo prekrasnog uratka moje partnericeeeeeee
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Prosinac 2012 u 14:40
Hvala draga Tinčice još jednom.Stigao je dašak mora i borova na more.Žao mi je da ti moj paketić nije stigao na vrijeme.




A za ovo je stvarno šteta.



Sretan Božić.
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
crvena dalija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje crvena dalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Prosinac 2012 u 09:32
I MENI JE STIGAO PREKRASAN DAR OD MREN ALI MORAM NATIJERAT KĆER DA GA SLIKA I POSTAVI SLIKE UKRAŠAVA MI BLAGDANSKI STOL VELIKO HVALA MRENI Heart
DA BI ČOVIJEK BIO SRETAN NIJE VAŽNO DA PUNO IMA ,NEGO DA MALO TREBA....

Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Prosinac 2012 u 14:23
I ja sam danas dobila poklpn od moje partnerice petre-pan! ja san njoj 18.12. poslala i još nemam nikakve informacije da joj je stigo. obzirom da je ona meni poslala iz zadra a adresa joj je u zagrebu zaključila sam da ona u ovim praznicima uživa putujući!
svakako jako me obradovo ovaj prekrasni poklopn!
hvala petra-pan!


jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Siječanj 2013 u 21:59
lijepi radovi - darovi, svi
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Siječanj 2013 u 15:40
cccccc, bože, bože...
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2013 u 02:22
Evo nakon dugo vremena fotki mog skromnog avan-swapića za Tinnčicu.Niko nije ni primijetio da ih nema.Ove godine u odnosu na dosadašnje,swap je bio slab,loše organiziran i tužan.Sada će se sudionici čuditi što pričam,ali oni koji su sudjelovali bar u zadnja 2 swapa će znati o čemu pričam.Klara je imala dobru volju da spasi stvar sa albumom ali ni to nije uspjelo do kraja.
Kome nije jasno neka se vrati na stare swapove.Neka pročita svako slovo,prebroji prijave,proba se uvući u tadašnju atmosferu i euforiju.Neka pogleda te prekrasno složene albume slika.



Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2013 u 08:31
Kiki u pravu si. ja sam čitala teme o prijašnjim svapovima i vidim da to nije to!
primjetila sam da nema tvoga swapa ovdje ali sam sliku vidjela u tvojoj temi. ja još neznam je li moja partnerica dobila moj. žao mi je šta ga ja nisam slikala, bila bi stavila sliku.
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2013 u 16:47
Neozbiljno.A dvoumila sam se bili sudjelovala jer sam očekivala da neću imati vremena ponuditi sve što mogu i znam.Sad bar znam za drugi put.Generalno gledajući gubim volju za ovaj forum jer nije ni sjena onome što je nekad bio.
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
klara46 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 772
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klara46 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Siječanj 2013 u 11:07
Originalno poslano od člana Kiki-ko? Kiki-ko? napisao:

Klara je imala dobru volju da spasi stvar sa albumom ali ni to nije uspjelo do kraja.


nije uspjelo iz jednostavnog razloga:
ne zato što je Klara odustala na pola puta,
već zato jer je čekala da pristignu sve fotografije
pa da posloži "album" do kraja...

imala sam najbolju volju...
u startu sam rekla da to neće biti ni upola
majstorski  napravljeno kao proteklih godina,
ali željela sam dati svoj skromni doprinos ,
da barem mrvicu nalikuje onome kako je to ranije bilo...

do dana današnjeg fotografije još uvijek nisu stavile
sve cure (tj. dvije se još uvijek čeka
) ...





učiniti dobro, a zatim otići bez buke...
Na vrh
klara46 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 772
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klara46 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Siječanj 2013 u 11:08


učiniti dobro, a zatim otići bez buke...
Na vrh
klara46 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 772
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klara46 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Siječanj 2013 u 11:10


učiniti dobro, a zatim otići bez buke...
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Siječanj 2013 u 01:57
Draga Klara spašavaš što se spasiti da
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
mren View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 25 Rujan 2012
Status: Offline
Bodovi: 202
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mren Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Siječanj 2013 u 08:09
čitajući i gledajući šta se dešavalo prije,  meni je to bilo tako super....pokloniti nekome nešto, dobiti poklon....i bila sam sva euforična.....dobila sam svoj poklon i baš sam se obradovala.....i imao je poklon posebno mjesto u mom domu....žao mi je što je sve ovako prošlo.....što se razočarani...razumijem.....Klara, za vas sve pohvale, ja tako nešto nebi znala organizirati......malo je razvodnjeno za razliku od ostalih godina...al meni je bilo drago, upoznala sam nekog novog , razmjenile smo adrese, možda se nekad i sretnemo....na ovom forumu sam puno saznala, savjete dobijam, možda sad trenutno nemam radova al volim pogledati tuđe radove, pokupiti koju ideju za budućnost....
Na vrh
rosa2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 29 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 2168
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rosa2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2013 u 14:50
nitko ništa ne spominje kaj ove godine nebude nikakav swap
cvijet za cvijet=buket
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Prosinac 2013 u 00:10
ja sam se tek jucer sijetio da nismo ništa napravili.....
 
 
ako nije kasno još stignemo nešto napraviti.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 567
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 1,949 sekundi.