Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Dnevnik radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj podsjetnik (iliti dnevnik )
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj podsjetnik (iliti dnevnik )

 Odgovori Odgovori Stranica  <12
Korisnik
Poruka
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Prosinac 2012 u 16:24
Ako me do sada nisu upucali, sada valjda neće !!  Imam dobar razlog za to !!  Naime svaki ima svoj dio sunca tj sobu gdje nema ni jedne jedne teglice, a zimski vrt je ionak napravljen samo za cvijeće !!  Plus toga - tko bi im prao i kuhao da me upucaju !! To mi je jocker u rukavu, pa su moji spremni i na preskakanje teglica jer se mog servisa nebi odrekli samo tako !! Sve ima svoju cjenu !Wink
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Siječanj 2013 u 13:54
Možda će netko misliti da mi nisu sve daske na broju u glavi, ali ja danas sadim narcise i perunike !! Ako ću moći sadilicom u unutrašnjost gredica Thumbs%20UpThumbs%20UpThumbs%20UpNaime kod unošenja gomolja kana i dalija,mm mi je greškom u podrum odnio i kanti lukovica narcisa i gomolja perunika (a našla sam ih danas i to sasvim slučajno), koje sam povadila ujesen radi seljenja kamenjara ispred zimskog vrta !!

Vrtlarenje i sađenje u siječnju, upravo to mi je trebalo!!   smile160


Začudo, ove godine nemam sjemenja, i moram priznati .......baš mi je žao kaj nisam nikaj spremila tokom godine !
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Siječanj 2013 u 17:43
Uvijek veselo s tobom Smile
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Carol View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
1. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 14 Lipanj 2011
Lokacija: Zagorski breg
Status: Offline
Bodovi: 2208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Carol Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Siječanj 2013 u 22:55
 
Zeljno iscekujem proljece, da vidimo rezultate. Da li te narcise budu cvale ili ne.
Vredi probati. 
Vu plavem trnaci mi hiža stoji

od zelenih veja je videti ni..
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Siječanj 2013 u 14:51
Ovako, jučer sam imala malih tehničih poteškoča !! Smrznuta zemljica !!  Ali zato je danas bilo, mila majka !!  Mekana zemljica, prstići sami ulaze !! Kiša nije nikaj jako ,ali je zemljicu  odmrznula !!

Anaida, od ovih radosti, samo su mi prstići pocrvenjeli...hahaha i nokti pocrnili !!

Carol, 100 posto garantiram, cvate svaka narcisa, a perunike samo one s večim rizomom !!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Silvy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 28 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2406
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Silvy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Siječanj 2013 u 23:19
Draga Free,
da te malo posjetim i ovdje, da vidim kako napreduju radovi, tj. zimski odmor za tebe i cvijeće.
Lijepo ste to uredili i pospremili. Zimska soba krcata, ali prolaz ima, a i kavu se pože popiti. Vrijednice naša.
Veliki pozdrav i smile79
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.