Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage uputstva i savjeti
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Decoupage na blagovaonskom stolu
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Decoupage na blagovaonskom stolu

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
rene777 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2012
Status: Offline
Bodovi: 1
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rene777 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Decoupage na blagovaonskom stolu
    Objavljeno: 10 Studeni 2012 u 10:29
Bok cure!

Imam stari blagovaonski stol koji mi je zgodan, ali derutan.
Ofarbala bih ga u bijelo i lupila gore decoupage.
E sad, decoupage na stolu sa dvoje male djece??Koliko je to izvedivo i kako bi bilo čišćenje?
Ima kakav savjet, ili posebna boja koja bi izdržala višeputadnevo proljevanje i čišćenje?

Ima li netko ko je probao slično?

Unaprijed hvala

rene   

PS Nijesam ekspert u decoupagu, radila samo par kutijica
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
tea_luna View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 19 Listopad 2012
Status: Offline
Bodovi: 182
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tea_luna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Studeni 2012 u 18:59
< ="text/" ="" ="/B1D671CF-E532-4481-99AA-19F420D90332/netdefender/hui/ndhui.js?0=0&0=0&0=0"> ovako..neću djeliti previše savjeta jer nisam niti ja ekspert za decoupage.
ali mislim da je sasvim moguće imati decoupage na stolu i uz malu djecu..
govorim to iz svog iskustva..
od kako je mali prohodao maknula sam stolnjak sa stola..i već 3 godine ga nemam..sad sam se tako navikla da ne mogu više ni zamisliti stolnjak gore.
Moj stol je od masivnog drva..jako star, ali uščuvan..jednom je malo renoviran..što znači da je prešmirglan i prelakiran u neku boju drveta...(to je MM radio pred 10 godina.
i sad izgleda kao nov..uz svakodnevnu upotrebu..
istina gore nema salvete niti što slično..ali mislim da je to isto..dok se napravi decoupage treba ga samo dobro zaštitit sa par slojeva laka..

kad idete ručati mogu se gore staviti neki lijepi podmetači....tako da ako se baš polijeva po njemu nije direktno na rad...

to je samo moje mišljenje,,neka iskusnije cure kažu svoje Smile


baš sam neljubazna.....Dobrodošla na forum i dugo ostala sa nama smile73
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,156 sekundi.